Солодка іграшка для ялинки своїми руками

Солодка іграшка для ялинки своїми руками

Якщо ви вирішили зробити новорічний подарунок на Новий Рік своїми руками, наша стаття буде корисною для вас. Вам можна виготовити солодку кулю. Такий виріб сподобається не тільки дітям, а й усім дорослим. До того ж, цей виріб чудово виглядатиме на святковій ялинці. А після того, як відбудуться свята, іграшку можна буде з'їсти. Для виготовлення іграшки використовуйте:

  1. Пластикова або скляна куля, яка повинна бути прозорою.
  2. Какао-порошок або гарячий шоколад у сухому вигляді.
  3. Цукерки невеликого розміру, цукрова пудра та стружка кокосу.
  4. Ще інші міні-солодощі.

Відразу ж хочеться відзначити те, що подарунки до Нового року мають бути не тільки красивими та корисними. Зокрема, ця ідея якраз відповідає цим вимогам. Але при виготовленні подарунка важливо враховувати смаки тієї людини, якій він буде поданий.

Як зробити подарунок

Спочатку потрібно знайти відповідні ялинкові іграшки, які надалі виявляться сувенірами. З прозорої кулі спочатку прибирають кріплення, а потім її добре відмивають усередині та зовні. Якщо для подарунка буде використана іграшка із пластику, то варто переконатись у тому, що від неї не йде якийсь запах. Якщо іграшка зі скла, її перевіряють на наявність сколів.
Заповнення іграшки починають після того, як було здійснено всі перевірки. Тут необхідно керуватися принципом: від дрібного до великого. На дно насипаємо какао-порошок, цукрову пудру та додаємо також невеликі гранули із шоколаду. Нагору насипаємо шар з міні-цукерок або з міні-зефіру. Композицію завершить шар із більших солодощів.