Як зробити нарцис з паперу

Як зробити нарцис з паперу

Паперові нарциси підходять і для святкового оздоблення приміщення, і в якості повсякденного елементу інтер'єру. Їх можна робити для себе, а можна і в подарунок.
Процес їх виготовлення простий, тому не займе багато часу, а також під силу дітям - це корисно для розвитку дрібної моторики і просто захоплююче як будь-який творче заняття. Тут буде описано покрокове виготовлення нарцисів для початківців.

Що потрібно?

Нарциси можна робити з кольорового або гофрованого паперу. У другому випадку вийде більш природня, практично справжня квітка, але й в тому випадку, якщо під рукою тільки звичайний папір, результат буде досить непоганим і навіть з деякою родзинкою.

Крім цього, знадобляться:

  •     клей;
  •     ножиці;
  •     олівець;
  •     дріт.

Як робити?

Тут будуть представлені дві інструкції як зробити нарцис - обидві прості і дозволяють зробити красивий виріб швидко і якісно. Зазвичай роблять не одну квітку, а цілий букет, тому простота і швидкість грають істотну роль, адже інакше б результат не коштував витрат на його досягнення.

Спосіб перший

Взяти два аркуші білого паперу 5х5 см і зробити з боків в середині надрізи на 2 см. Вийдуть пелюстки, які треба накрутити на олівець по діагоналі від країв до центру. Обидві заготовки склеїти так, щоб пелюстки співвідносилися один з одним в шаховому порядку.

У центр вставити жовтий круглий аркуш паперу приблизно п'яти сантиметрів, який буде серединкою нарциса. Проткнути центр і вставити в нього дріт, попередньо обмотаний зеленим папером - це стебло. На стебло можна приклеїти листочок.

Другий спосіб

Цей спосіб трохи складніший за перший і вимагає більшої кількості інструментів. Крім уже названих, слід взяти скріпки і гарячий пістолет.

Папір треба почати складати за принципом літачка так, щоб кожен маленький квадратик в підсумку виглядав як пелюстка. Потім в круглому аркуші вирізати пелюстки (скріпки допоможуть в фіксації і рівномірному розподілі) і скласти цей листочок так, щоб центр можна було увігнуті всередину.

Потім все складається, нанизується одне на інше і протикається (заодно і скріплюється) також обмотаним зеленої папером дротом-пелюсткою.