Величезні квіти з паперу своїми руками

Величезні квіти з паперу своїми руками

18.05.2019

Для урочистого декору чудово підійдуть великі паперові квіти. У цій статті ми розглянемо: як зробити величезні квіти з паперу своїми руками.

Об'ємні зірочки з паперу своїми руками

Об'ємні зірочки з паперу своїми руками

07.01.2019

Надзвичайно витончені паперові зірки з грайливими завитками і переливаючими намистинами моментально привернуть увагу. Оригінальний різдвяний декор можна повісити на стіну, а можна - на вікно. Такі зірки всюди будуть мати гарний вигляд!

Зробити ялинку з картону своїми руками

Зробити ялинку з картону своїми руками

06.12.2018

Останнім часом модно стало прикрашати будинок незвичайними видами новорічних ялинок. Наприклад, ялинки з фетру, які можна прикріпити до стіни в дитячій, в'язані ялинки або з журналу. Такі ялинки найкращим чином вписуються в дизайн будинку і можуть стати родзинкою новорічного декору. Сьогодні ми пропонуємо вам зробити незвичайну підвісну ялинку у вигляді спіралі.

Велика гірлянда своїми руками

Велика гірлянда своїми руками

10.11.2018

Пропонуємо вашій увазі ідею святкового декору, яку можна використовувати для прикраси приміщення в день народження, декору вечірки, зустрічі з друзями. За допомогою цієї ідеї ви в лічені години зможете перетворити звичайне приміщення в центр свята і веселощів.

Паперова вістерія своїми руками

Паперова вістерія своїми руками

27.08.2018

Гліцинія або вістерія - рід високих кучерявих субтропічних рослин з великими кистями запашних квіток. Ця квітка широко використовується в ландшафтному дизайні, а також для декору інтер'єру. Особливо рослина популярна в якості весільного декору. Живі квіти коштують дорого і не завжди їх можна знайти, тому сьогодні ми зробимо гліцинію з паперу. Паперова гліцинія і "цвісти" буде цілий рік, і фінансових витрат майже не потребує, та й зробити її зможуть навіть діти!

Дерево з серветок своїми руками

Дерево з серветок своїми руками

20.05.2018

Досить проявити лише трохи фантазії, і тоді людина зможе творити неймовірні чудеса. Оригінальний топіарій - ось що дійсно прикрасить Ваш затишний будинок. Так само він стане дуже хорошим подарунком для Ваших рідних.