Цікаві фрукти з паперу своїми руками

Цікаві фрукти з паперу своїми руками

А ці вироби з паперу можна робити разом, так як вони повинні складатися з декількох деталей, які вирізати буде цікавіше удвох або втрьох, коротше кажучи, всією родиною. Ці паперові фрукти виглядають досить непогано, добре робляться, а процес виготовлення приносить купу задоволення.

Потрібно мати при собі:

  • досить багато однотонного двостороннього кольорового паперу будь-якого кольору, головне, щоб він був якомога жорсткішим, щоб він не гнувся, коли виріб буде готовим,
  • ножиці,
  • клей-пістолет і стрижні до нього,
  • один лист двостороннього кольорового паперу зеленого кольору, можна брати кілька листів різних відтінків.

Фрукт складається з шарів, які і відповідають за "пишність" результату і обсяг готового виробу. З цих шарів і почнеться робота, потрібно вирізати шар у вигляді половинки фрукта, вирізати, обвести пару раз, вирізати знову. Повторювати, поки половинок фруктів не буде достатньо багато. Не потрібно робити занадто багато шарів, головне, щоб їх було не менше 10, але не більше 50 або 40. Далі робиться циліндр, такої ж висоти, як і половинки фруктів, вирізані раніше. На конус клеяться половинки. Замість клею-пістолета можна використовувати двосторонній клей. В кінці робиться хвостик, на який клеяться листочки.

Таке проведення часу, виробу з паперу, принесе задоволення і користь всім, хто брав участь в процесі.