Гілочка верби своїми руками

Гілочка верби своїми руками

06.04.2018

Верба - дерево, улюблене на Русі. "Доторкнися до верби, і передасть вона тобі свою силу, красу", - так в старовину було записано повір'я. Звичайно, немає нічого кращого живих гілочок з пухнастими бруньками, але, якщо з якихось причин дістати їх не виходить, спробуйте разом з дитиною виготовити їх аналог з підручних матеріалів. Адже така саморобка може простояти дуже довго.

Декор до Великодня своїми руками: ідеї виробів і прикрас

Декор до Великодня своїми руками: ідеї виробів і прикрас

31.03.2018

Внутрішнє оформлення і дизайн грають дуже велику роль в підготовці до великого торжества, тому що дозволяють більш повно відобразити його дух і створити відповідну атмосферу. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як зробити декор до Великодня своїми руками.

Декупаж пасхальних яєць за допомогою салфеток

Декупаж пасхальних яєць за допомогою салфеток

15.03.2018

Головний символ світлого Великодня, звичайно ж, пасхальне яйце. Як тільки не прикрашають яйця до свята! Фарбують, розписують, роблять найрізноманітніші вироби у формі яєць. Але сьогодні ми розповімо вам, як декорувати яйця за допомогою техніки декупаж. З цим впорається навіть новачок в рукоділлі!

Як зробити пасхальне яйце з бісеру

Як зробити пасхальне яйце з бісеру

27.03.2018

Напередодні такого великого православного свята, як Великдень, особливо актуальним стає плетіння з бісеру пасхальниць яєць. Вони можуть стати відмінною прикрасою святкового столу або подарунком комусь із близьких. Крашанки з бісеру можуть бути створені по-різному, а для виготовлення яєць можна проявити всю свою фантазію. Сьогодні ми розповімо вам, як зробити таку красу!