Незвичайна Великодня прикраса зі шкаралупи горіхів

Незвичайна Великодня прикраса зі шкаралупи горіхів

Великодній вінок вважається уособленням вічного життя - одного із символів свята Пасхи. Вінок, зроблений своїми руками, стане відмінною прикрасою вхідних або кімнатних дверей, його можна повісити на стіну і навіть поставити в центр святкового столу. Щоб зробити гарний Великодній вінок, не обов'язково бігти в магазин і купувати дорогі товари для рукоділля. Такий святковий аксесуар можна зробити з підручних матеріалів, які є в кожному будинку.

Для роботи знадобиться шкаралупа горіха. Намагайтеся розколювати горіхи акуратно, щоб зберегти половинку шкаралупи в цілості. Ретельно очистіть шкаралупу від горіха.

Для фарбування шкаралупи знадобляться акрилові фарби ніжних пастельних тонів. Якщо немає фарб ніжних тонів, просто додайте в яскраву фарбу білий колір, що дозволить домогтися бажаного відтінку.

Етапи роботи

Жорстким сухим пензлем пофарбуйте шкаралупу горіха.

Щоб зробити шкарлупки схожими на перепелині яйця, необхідно додати чорні цяточки. Для цього перекладіть пофарбовані половинки горіха на аркуш паперу, змішайте чорну фарбу з водою і побризкайте екю на шкарлупки. Великі цятки намалюйте на заготовках тонким пензликом.

Після того, як чорна фарба висохне, покрийте шкарлупки тонким шаром перламутрової фарби за допомогою звичайної губки. Замість перламутрової фарби можна використовувати лак для нігтів або волосся.

З коробки або щільного картону виріжте заготовку для вінка. Розкладіть шкарлупки на картоні, обведіть їх олівцем і виріжте заготовку необхідного розміру.

Підготуйте смужки з мішковини шириною 3-5 см і довжиною. На круг діаметром 21 см і шириною 5 см потрібно 3 смужки довжиною по 1 м.

Акуратно висмикуючи крайні нитки, розпустіть стрічки з обох сторін, це допоможе створити красивий декоративний ефект.

Закріпіть один кінець стрічки клеєм ПВА з заднього боку кола і обмотайте стрічкою картонну заготовку. Повторіть цю процедуру з іншими стрічками.

Для того, щоб зробити гілочки верби будуть потрібні звичайні тонкі гілки і ватяні палички. Зріжте кінчик ватної палички під кутом, заходячи на вату.

За допомогою гарячого клею приклейте ватяні вушка до гілочок, в результаті у Вас вийде вербна гілочка.

Читайте також: "Гілочка верби своїми руками".

Гарячим клеєм прикріпіть шкарлупки до заготівлі, обмотаної мішковиною. Після цього закріпіть на вінку гілочки верби і зробіть петельку, на яку Ви будете вішати вінок.

Прикрасьте вінок пір'ям і намистинами.

Великодній вінок виходить дуже ніжним і красивим. З роботою над таким виробом впорається навіть дитина.