Консервування квітів в гліцерині своїми руками

Консервування квітів в гліцерині своїми руками

Хочете продовжити життя квітам? Виявляється, що є дуже простий спосіб зробити красиву квітку довговічною. У цій статті ми розповімо про те, як консервувати квіти в гліцерині. Виявляється, що квіти, поміщені в пляшку з цією дивовижною в'язкою рідиною, стають еластичними і не в'януть. Такими квіточками, зробленими своїми руками, ви зможете захоплюватися протягом декількох років.

Консервуємо букети в гліцерині. Майстер клас

Перш ніж квіти занурити в гліцерин, їх потрібно добре підготувати. Вічнозелені рослини зрізають в будь-який час року, а ось сезонні заготовляють в кінці літа. Коли зріжете квіти, опустіть їх в воду. Стебло варто зрізати під нахилом. Якщо з стебла тече сік, то потрібно потримати його над вогнем, щоб потемніли кінці. Щоб гліцерин краще вбирався, стебло розщеплюють в центрі довжиною до 6 см. Бажано нижні листочки зняти зі стебел, так як гліцерин погано справляється з молодим листям.

Матеріали для заготовки квітів:

  • красива баночка;
  • гліцерин;
  • стрічки;
  • декоративний папір;
  • квіти.

Перед тим як приступити до замочуванню квітів, розведіть гліцерин в окропі в співвідношенні 1: 2. У підготовлену ємність покладіть квіти і потім залийте їх холодним розчином гліцерину.

Ви помітите, як квіти і листочки поступово вбирають гліцерин. Доливайте періодично розчин, щоб рослини були повністю покриті. Період консервування квітів залежить від виду самої рослини і може складати від тижня до 8-9 місяців.

Після того як квіти перестануть вбирати гліцерин, ви можете їх укласти в декоративну пляшку і закрити кришкою. Пляшку додатково варто прикрасити нитками або стрічками. Щоб розчин не помутнів, і квіти не втратили яскраві кольори, консервування найкраще проводити в темному прохолодному місці. Враховуйте, що чим оригінальніша сама бутилка, тим краще буде виглядати готова композиція з квіткою. Як декор для пляшки ви можете використовувати стрічки, намистини або бісер.

Квіточки в гліцерині будуть оригінально виглядати в інтер'єрі спальні або кухні. Крім цього вони стануть приємним подарунком, який можна зберегти назавжди. Гліцерин дозволить зберегти квіти живими, при цьому відмінність від натурального відтінку буде всього лише на півтону.

Сподіваємося, що ці прості поради про те, як зробити квіти в гліцерині допоможуть вам піднести креативний сюрприз для близьких людей. Квіти в гліцерині своїми руками ви зробите без особливих зусиль і зайвих витрат. Тепер будь-який букет може зберегти первісну привабливість довше одного тижня.