Незвичайний і швидкий спосіб оформлення Великодніх яєць, з яким впораються навіть діти

Незвичайний і швидкий спосіб оформлення Великодніх яєць, з яким впораються навіть діти

Є багато різних способів фарбування Великодніх яєць, але більшість з них дуже трудомісткі і досить брудні, адже фарби дуже бруднять руки. Декупаж - це дуже простий спосіб, який дозволить пофарбувати яйця на Великдень без барвників і при цьому зробити їх яскравими, барвистими і дуже незвичайними.

Процес оформлення яєць таким способом дуже простий і цікавий, з роботою впораються навіть діти. Все, що знадобиться для роботи:

  • яскраві серветки,
  • білок одного сирого яйця,
  • пензлик.

Виготовлення Великодніх яєць

Для початку зніміть з серветки безбарвну паперову частину і залиште тільки кольоровий шар. Для оформлення яєць намагайтеся вибирати більш товсті серветки. Акуратно відірвіть або відріжте від кольорового шару ті малюнки і частини, які хочете використовувати для оформлення яєць. Для Пасхи найкраще підійдуть яскраві весняні квіти, метелики і птиці.

До попередньо відвареного круто яйця прикладіть малюнок і промажте його пензлем, змоченим в білку яйця. Продовжуйте оформляти яйце шматочками серветки за цією схемою до тих пір, поки вся шкаралупа не буде покрита яскравими малюнками. Якщо у Вас залишаться незаповнені частини, акуратно покрийте їх невеликими частинами серветки і промажте зверху яєчним білком, після висихання білка яйце буде виглядати дуже акуратно.

Таким способом Ви легко можете красиво і різноманітно оформити велику кількість яєць, не витративши при цьому багато часу і сил.