Гірлянда для новорічної вечірки своїми руками

Гірлянда для новорічної вечірки своїми руками

Всі геніальні ідеї з'являються, як правило, спонтанно, а втілити в життя більшість з них зовсім просто. Однією з таких ідей, чудових за своєю простотою, ми і хочемо сьогодні поділитися з вами.

Далі розповімо про те, як зробити святкову гірлянду із звичайних матеріалів за короткий час. У підсумку, підвісні ліхтарики зможуть прикрасити новорічну вечірку, а можливо, використовуватися в дитячій кімнаті в якості нічника.

Вам знадобиться:

  •     Гірлянда зі світлодіодними лампочками на білому або прозорому шнурі;
  •     Паперові стаканчики об'ємом в 100 мл, в кількості, що дорівнює вогникам гірлянди;
  •     Дизайнерський напівпрозорий папір (на фото ви бачите папір пастельних кольорів, що не є принциповим, можна вибрати інші відтінки);
  •     Прозорий двосторонній скотч;
  •     Олівець і канцелярський ніж;
  •     Ножиці.

Покроковий майстер-клас

Кожен стаканчик потрібно буде обернути дизайнерським папером, але перше слід зробити шаблон, по якому і будуть вирізані заготовки.

Крок 1: Візьміть звичайний аркуш паперу, і оберніть його навколо одного з стаканчиків. Олівцем зробіть в цей час позначки вздовж верхнього та нижнього краю склянки в місцях зіткнень з папером. Покладіть лист з позначками на стіл і з'єднайте всі лінії олівцем.

Крок 2: Виріжте шаблон і ще раз "приміряйте" до склянки, прикладаючи до її боків. (Можливо, з першого разу не вийде зробити ідеальний шаблон, потренуйтеся, поки не досягнете кращого результату).

Крок 3: Готовий шаблон тепер можна прикласти до кожного листка декоративного паперу, щоб обвести олівцем, залишаючи контур, по якому ви виріжете необхідну кількість "обкладинок" для ліхтариків.

Крок 4: Почніть обертати перший ліхтарик в паперову заготовку, для цього візьміть відрізок скотча і приклейте з його допомогою один з бічних країв паперу до зовнішньої сторони стакана.

Крок 5: До протилежного краю паперу з внутрішньої сторони прикріпіть ще один відрізок двостороннього скотча. Тепер поверніть папір так, щоб краєчок зі скотчем надійно приклеївся до склянки. В ідеалі, має вийти, як на фото.

Крок 6: Повторіть те ж саме з усіма паперовими заготовками і стаканчиками ось так:

Наступне, що потрібно зробити - протягнути лампочки в дно стаканчиків, щоб вогники виявилися всередині кожного.

Крок 7: Олівцем накресліть невелику букву "Х" з зовнішнього боку дна всіх склянок

Крок 8: Використовуючи канцелярський ніж, акуратно зробіть розрізи по х-образних контурах.

Крок 9: Настав час протягнути кожну діодну лампочку крізь надрізи так, щоб вогники трималися всередині не вислизаючи з ліхтариків (див. фото)

На цьому процес виготовлення гірлянди з ніжними ліхтариками закінчено і ми пропонуємо оцінити результат.

Порада: дуже важливо використовувати гірлянду саме зі світлодіодами, так як вони не нагріваються, а в іншому випадку, стаканчики можуть розплавитися або ж зайнятися. Будьте завбачливі!

Створюйте чудеса разом з нами і стежте за виходом майбутніх цікавих майстер-класів!