Як зробити вінок на голову своїми руками

Як зробити вінок на голову своїми руками

На модних показах останніх сезонів часто можна побачити демонстрацію суконь і сарафанів в поєднанні з вінками, що прикрашають голови моделей. Розміри композицій найрізноманітніші, як і колірні рішення. Тренд на даний аксесуар відразу оцінили представниці прекрасної статі. Причому, вік значення не має. Кожен може підібрати для себе ідеальну модель, що вигідно підкреслює природну красу.

Для виготовлення будуть потрібні наступні матеріали:

  • дріт;
  • квіти на гілочках або окремі бутони;
  • стрічки.
  • Щоб міцно фіксувалося на голові, можна використовувати ободок. Доповнювати квіти рекомендується намистинками і різною зеленню. Так композиція буде виглядати гарніше і багатше.
  • З інструментів знадобляться лише ножиці.
  • Для зручності кріплення квіток стилісти радять застосовувати клейовий пістолет. Гарячий спосіб фіксації швидко і надійно закріпить на підставі потрібний фрагмент. Це заощадить багато часу на підсушуванні поверхні.

Елементи для композиції застосовуються з різних матеріалів. На урочистості та статні заходи волосся прикрашаються обідком з живих суцвіть. Але частіше використовуються пластикові і паперові. Дуже ефектно виглядає композиція, зроблена з тканини. Майстерність відточується роками, внаслідок чого виходять бутони, які відразу відрізнити від живих квітів не вдасться.

Віночок зі штучних квітів своїми руками. Етапи роботи:

Виміряти обхват голови для створення каркаса з дроту. Якщо зняти мірку немає можливості, то слід зробити дротяний ободок з незамкненими кінцями, на які фіксуються стрічки. За допомогою зав'язування на потилиці вінок можна надягати на різні розміри. У разі використання мірки, потрібно відрізати 3-4 дротяних прутика, довжиною рівній окружності голови плюс 4-5 см для фіксації кільця. Скрутити з них основу, що не замикається кінці.

Взяти гілочки штучних квітів і розібрати їх на окремі бутончики і листочки. Для композиції підійдуть і короткі гілочки. Квіти потрібно зрізати близько до основи, щоб стеблинки не заважали кріпленню.

Попередньо скласти заготовку з бутонів і листочків, розклавши на столі. У центр розміщуються більші фрагменти, до потиличної частини - дрібні. Квіти повинні перегукуватися в тональності і розмірах, а загальна композиція доповнюватися зеленню з листочків і гілочок.

З фетру нарізати кружечки діаметром меншим, ніж бутони квіток.

Приклеїти на кожен фрагмент фетрову заготовку так, щоб по центру залишалася вільна смуга шириною 0,5-0,7 мм.

По черзі нанизати всі елементи простягаючи дротяну основу в порожній простір по центру фетру.

Розподілити і підправити композицію.

Скрутити кінці дроту. обернувши між собою кілька разів.
Прикрити місце з'єднання обідка квітами.