Декор своїми руками: серце з намистинами

Декор своїми руками: серце з намистинами

Найромантичніше свято - День всіх закоханих - не за горами, і ми пропонуємо ще одну чудову ідею, як прикрасити будинок до свята - серце з намистинами своїми руками.
Хто сказав, що декор до дня Святого Валентина обов'язково повинен бути червоним, рожевим або білим? Незважаючи на те, що ці кольори є найбільш звичними, можна використовувати зовсім інші відтінки і декор від цього ні крапельки не постраждає. І ось доказ - дерев'яне серце з золотистими і сріблястими намистинами виглядає вишукано і дуже святково.

Вам знадобиться:

  •     Основа в формі серця (можна купити заготовки, або зробити їх самим з дерева, фанери або навіть щільного картону);
  •     Намистини (можна їх купити, або ж використовувати стару біжутерію, яка припадає пилом в скриньці);
  •     Фарба (опціонально);
  •     Клей;
  •     Стрічка або мотузка.

Інструкція з виготовлення сердця з намистинами:

Крок 1: Перший крок залежить від того, яку основу ви вибрали. Якщо тильна поверхня основи неоднорідна, то краще покрити її фарбою. Також, можна нанести фарбу і на передню сторону серця, куди ми пізніше приклеїмо намистини.

Крок 2: Зберіть достатню кількість намистин, щоб повністю покрити ними передню частину серця. Намистини повинні лежати дуже щільно, тому краще використовувати намистини різних розмірів.

Крок 3: Нанесіть товстий шар клею на серце і викладіть на поверхню намистини. Спочатку розкладіть намистини великого розміру, а потім заповніть порожні місця намистинами меншого розміру. Дайте клею підсохнути.

Крок 4: Прикрасьте серце ключиком на мотузці і підвісьте за лляну стрічку на двері або на стіні.