Свічники на Хеллоуїн своїми руками

Свічники на Хеллоуїн своїми руками

З наближенням самого неординарного і непередбачуваного свята Хеллоуїн багато хто замислюється про те, як прикрасити свій будинок або офіс до святкування. У цій статті ми підготували для Вас кілька майстер класів, які дозволять виглядати вашому домашньому інтер'єру незвичайно не тільки при денному світлі, але і в темний час доби.

Отже, пропонуємо до Вашої уваги креативні і дуже ефектні свічники на Хеллоуїн своїми руками.

Свічники своїми руками

Для створення такої страхітливої ​​і дуже оригінальною четвірки, Вам будуть необхідні фужери, акрилова фарба, гарячий клей пістолет, шматочок чорного фетру і трохи марлі (можна використовувати медичний бинт).

Насамперед надайте фужерам потрібний колір. Для цього нанесіть шар акрилової фарби на фужери.

Дочекайтеся, щоб фарба підсохла і приступайте до декорування.

За допомогою гарячого клею пістолета зафіксуйте клапті марлі на фужерах, прикріпіть шматочок чорного фетру (волосся персонажа), чорною акриловою фарбою домалюйте очі, страхітливі посмішки, садна, подряпини і краплі крові.

Переверніть фужери ніжками вгору і встановіть на ніжки невеликі свічки.

Для наступного варіанту виготовлення підсвічників будуть необхідні невеликі свічки, які працюють на батарейках, одноразові картонні стаканчики, акрилові фарби, дерев'яні палички для морозива, синельний дріт зеленого кольору.

Прикрасьте картонні стаканчики в яскраво помаранчевий колір акриловими фарбами.

Потім зробіть невеликий отвір збоку стаканчика і помістіть в нього свічки, які працюють на батарейках.

Домальовуйте стаканчикам зловісні пики чорною фарбою.

У верхній частині стаканчика зробіть невеликий надріз і помістіть в нього дерев'яну паличку, яку потім обмотайте зеленим синельним дротом.

Такі невеликі нічники, виконані в стилі гарбуза на Хеллоуїн, будуть дуже незвично і оригінально виглядати на підвіконні або тумбочці.