Подушка-вузол своїми руками

Подушка-вузол своїми руками

Подушка - кращий друг людини. Чи знаєте ви, що близько третини свого життя ми проводимо в її компанії. Але ж на подушках можна не тільки спати. Це ще і просто чудова прикраса інтер'єру!

Ми покажемо вам дивовижну техніку створення незвичайної декоративної подушки, з якою справиться навіть той, що раніше практично не тримав в руках голку з ниткою.
Декоративна подушка-вузол виглядає дуже стильно і сучасно, вигідно відрізняючись від стандартних прямокутних моделей.

Подушка-вузол

Для того, щоб зробити таку подушку вам не потрібно якихось спеціальних навичок. Це легко, бюджетно, а виглядає просто приголомшливо!

Вам знадобиться:

 •      2 пари трикотажних колгот;
 •      3 метра синтепону;
 •      нитки з голкою;
 •      ножиці;
 •      втулка від туалетного паперу;
 •      довга ложка або скалка.

Процес виготовлення:

Для початку у колготок потрібно відрізати носочки, потім розрізати верхню частину по лінії швів і відрізати гумку. Далі потрібно зшити з колготок трубу.

А тепер потрібно вивернути відрізані частини колготок навиворіт і зашити по довжині.

Далі дуже важливо акуратно з'єднати дві частини труби. Для цього одну трубу слід вивернути навиворіт, а іншу вставити всередину першої, лицьовою стороною вгору.

Зшийте краї. Для подушки-вузла вам знадобиться трикотажна труба близько 3 метрів, тому продовжуйте її подовжувати, пришиваючи додаткові частини.

Для того щоб було зручніше набивати подушку синтепоном, використовуйте картонну втулку. Це може бути, наприклад, втулка від туалетного паперу, також вам буде потрібна довга ложка або скалка.

Ось, власне, і сам процес роботи.

Ну а тепер настав час зав'язати в вузол всю трубу.

Як зав'язати подушку-вузол, підкаже політ вашої фантазії!

Після того як подушка зав'язана, з'єднайте і сшийте кінці труби. Ось і все - подушка-вузол готова!

Також пропонуємо вам ознайомитися з декількома варіантами подушки-вузла і її застосуванням в інтер'єрі.

 •     Ви можете розмістити свої вузлові подушки в будь-якому місці. Просто зробіть їх стільки, скільки душа забажає, і прикрасьте свій будинок.
 •     Адже навіть звичайний стілець може стати більш комфортним з однією з них! Або можна зробити подушки різних кольорів. За допомогою такого прийому ви додасьте яскраві акценти в нейтральному інтер'єр вітальні.
 •     А ще в такій техніці можна зробити і підлогові подушечки.
 •    Для плетіння подушки краще вибрати якийсь красивий складний візерунок, чисто декоративний або цілком практичний морський вузол. А щоб не експериментувати з великою трубочкою з трикотажу, можна потренуватися в'язати обраний вузол на мотузці або шнурку.
 •     Як бачите, така подушка-вузол з легкістю може здивувати ваших гостей і зробити будинок ще більш затишним!