Символ 2019 року із шишок своїми руками

Символ 2019 року із шишок своїми руками

Вироби на Новий рік 2019, зроблені своїми руками можуть стати гордістю на виставці в школі чи дитячому садку, де важлива не стільки перемога, скільки участь. Не менш цікаво символ року Жовта Свиня буде виглядати як прикраса на ялинці або святковому столі.

Залежно від наявності матеріалів та інструментів для виготовлення кабана своїми руками можна вибрати підходящі варіанти. Одні вироби зажадають більше часу, а інші можна зробити за кілька годин до початку заходу.

Новорічна саморобка з шишок "Свиня"

Якщо залишилося зовсім мало часу, вироби на Новий рік 2019 вигляді символу року свині легко зробити з шишок. А для прикраси використовувати фарбу гуаш або акрил, який лягає на дерев'яні вироби на порядок краще.

Традиційно тварину роблять рожевою, але якщо хочеться принести на виставку або повісити на ялинку справжній символ року, завжди можна використовувати жовту фарбу.

Буде потрібно:

  •     шишка;
  •     біла і рожева або жовта фарба;
  •     кисті, якими зручно працювати;
  •     кольоровий пластилін.

Покрокове виготовлення:

    Покриваємо шишку в один шар білою фарбою, а потім рожевою або жовтою. Чекаємо, поки обидва шари повністю висохнуть і приступаємо до наступної частини створення свині.

    Робимо з пластиліну темно-рожевого або темно-коричневого кольору п'ятачок з двома ніздрями і закріплюємо на широкій частині. Із такого ж відтінку ліпимо вуха. Їх легко закріпити на пластинах розкритої шишки.

    З кружечків білого і чорного пластиліну ліпимо очі. Закріплюємо на виробі.

    Катаємо рожевий або коричневий колір в колобки і ліпимо з нього ноги з копитами. Розміщуємо їх на основі шишки.

    Зробити таких красивих тварин нескладно. Потрібно лише уважно вивчати покрокові фото і повторити всі дії. Прості інструкції без складних схем стануть кращими помічниками у виготовленні виробу на Новий рік у вигляді свині.