Робимо виріб на ялинку з бобіни від скотчу своїми руками

Робимо виріб на ялинку з бобіни від скотчу своїми руками

Тепер варто розповісти про деталі виготовлення новорічної іграшки. Нам дуже припала до вподоби ідея годинника на Новий рік з бобіни від скотчу.
Для виготовлення таких незвичайних годинників нам знадобиться:

 1. Шило.
 2. Бобіна від скотчу.
 3. Роздруківка циферблату.
 4. Фольга.
 5. Трубочка для коктейлю.
 6. Фарби.
 7. Два контейнери від бахіл.
 8. Клей.
 9. Коричневі нитки або тонка тасьма.
 10. Мохнатий дріт або будь-який інший декор за вашим бажанням.

Хід роботи:

 1. Насамперед необхідно за допомогою шила в бобіні виконати два отвори. Одне знизу, одне згори.
 2. Тепер слід виміряти ширину бічної частини бобіни. Далі, потрібно відміряти значення, що вийшло на трубочці і відрізати безліч заготовок необхідного розміру. Їх слід приклеїти встик на бічну частину бобіни.
 3. Потім вам необхідно взяти фольгу і дуже щільно обтягнути її з обох боків. Таким чином, щоб була видна ребриста частина трубочок. З краю потрібно підігнути фольгу всередину та зафіксувати її за допомогою клею зсередини.
 4. Потім слід взяти контейнери від бахіл та виготовити з них жолуді. Спершу до найширшої частини слід приклеїти товсту нитку. Кольорову частину контейнера вам потрібно обмотати коричневою тасьмою або ниткою. Прозору частину слід зафарбувати коричневим маркером.
 5. Після цього необхідно вирізати циферблат необхідного діаметра. Він має збігтися з діаметром самої бобіни. На білому картоні потрібно обвести циферблат, що вийшов. Таким чином вийде задня та передня частина годинника. За допомогою фарб слід намалювати цифри та стрілочки на циферблаті.
 6. Далі потрібно приклеїти циферблат на лицьовій частині бобіни за допомогою гарячого клею. Так само потрібно закрити виворітний бік круглою білою заготовкою. Краї слід задекорувати волохатим дротом. Ви можете прикрасити годинник наступним декором: невеликими ялинковими іграшками, стрічками, шишками, гілочками.