Квіткові чашки до 8 березня своїми руками

Квіткові чашки до 8 березня своїми руками

Наближається прекрасне весняне свято - 8 березня, а це значить, що потрібно привітати всіх близьких і рідних жінок. Ви можете відбутися посмішками і словесними привітаннями, а можете бути оригінальним і привітати всіх подарунками власного виробництва. Сьогодні ми приготували для Вас докладний майстер-клас зі створення квіткової чашки до 8 березня. Прекрасний подарунок для подруг і колег.

Сувенірні чашки своїми руками

  • Вам будуть потрібні наступні матеріали:
  • Чашка з блюдцем;
  • Штучні квіти та зелень;
  • Гарячий клей і термічний пістолет;
  • Двожильний провід, довжиною близько 20 см;
  • Елементи декору, наприклад метелики, стрічки або сонечка.

Як зробити декоративну чашку топіарій своїми руками

Для початку створимо основу для композиції. Зігніть дріт в Z-подібну форму, потім надійно закріпіть в чашці один кінець дроту за допомогою гарячого клею. Клею наносіть досить багато, щоб композиція була міцною.

Коли клей застигне, можете кріпити другий кінець дроту до блюдця. За необхідності підправте вигин дроту для стійкості.

Основа готова, тепер можна приступати до створення квіткового "водоспаду". Для зручності Ви можете покласти чашку, але час від часу піднімайте, щоб не помилитися з кутом нахилу квітів. Всі елементи також кріпимо за допомогою гарячого клею.

Тепер приклеюємо квіти і зелень навколо дроту, щоб додати об'єм.

Після чого переходимо до оформлення блюдця. Тут рекомендуємо Вам спочатку приміряти всі елементи, попередньо розклавши їх на блюдце, і тільки потім фіксувати клеєм.

В результаті у Вас вийде ось така квіткова чашечка. Ви можете додатково прикрасити її метеликом, сонечком, прозорими намистинами, штучними перлами або атласними стрічками.

Також можна зробити таку чашку на пасхальну тематику. Квіти замінити на декоративні яєчка і пухнастих курчат, заповнивши просвіти ніжною весняною зеленню (зрозуміло, штучною).