Ялинка зі старої книги своїми руками

Ялинка зі старої книги своїми руками

Лідером декоративних елементів є ялинка. Банальна ялинкова гілка давно перестала бути подарунком. Тому для того, щоб близьким подарувати щось чудове та відчуття свята доведеться постаратися. Такий подарунок обов'язково запам'ятається та зможе довгі роки гріти душу своєю присутністю. Використовуючи стару книгу можна зробити чудову декоративну ялинку. Щоб втілити цю ідею, вам варто підготувати:

  1. Непотрібна і стара книга без обкладинки.
  2. Картон та металева форма у вигляді зірочки.
  3. Спил від гілки, яка імітуватиме ствол.
  4. Дерев'яна паличка, клей та ножиці.
  5. Щільна тканина червоного кольору.
  6. Свердло та простий олівець.

Хід роботи:

Спочатку зробимо основу. Візьміть дерев'яний спил, який має бути рівним. По центру просвердлюється та вирізується заглиблення з розміром дерев'яної палички. Паличка повинна щільно вставлятися в поглиблення і добре в ньому триматися.

Коли основа буде готова, потрібно приступити до декору ялинки. Ялинку на Новий Рік обов'язково прикрашають зірками. І наша ялинка з паперу також матиме подібні прикраси. Щоб зробити зірку, використовуйте щільний картон червоного кольору. Від форми у вигляді зірки варто обвести контури. Тепер зірочку вирізаємо з картону, а потім прикладаємо цей шаблон до тканини. Після цього з неї варто вирізати пару таких зірочок. Зірками з тканини варто обклеїти картонну зірочку з обох боків. Щоб ваша зірка виглядала ще прекрасніше, доповніть її намистинами.

Тепер настав час виготовити дерево. Звісно, ​​візьміть стару книгу. Сторінку її варто загнути так, щоб верхня частина сторінки могла прилягати до місця, де раніше знаходилася обкладинка. Або варто зігнути так, щоб вийшов трикутник, як на фото. Тепер переверніть сторінку. Знову загніть сторінку та загніть її до краю книги. Якщо зробити все правильно, то нижня частина виступатиме за межі книги. Потім варто загнути акуратно куточок, як вказано на фото. Ці дії роблять з усіма сторінками книги.

Далі, виріб встановлюємо на каркас. Але спочатку паличка із дерева закріплюється на спилі. Її змащують клеєм. Після цього встановлюють ялинку. На верхівці виробу закріплюється зірочка.