Топіарій "Серце" з пінопласту і гофрованого паперу своїми руками

Топіарій "Серце" з пінопласту і гофрованого паперу своїми руками

У майстер-класі описується процес створення серця з пінопласту і гофрованого паперу. Робота проста в своєму виготовленні, тому таку саморобку можна робити з вашими дітьми.

Матеріали:

  •     Клей ПВА;
  •     Гофрований папір;
  •     Пінопласт;
  •     Шпажка для шашлику;
  •     Стрічка;
  •     Олівець або ручка;
  •     Ножиці.

Майстер-клас з покроковими фотографіями

Починати роботу потрібно з гарного настрою і бажання щось змайструвати:)

З шматка пінопласту виріжте основу в формі серця.

Візьміть гофрований папір і наріжте його на квадрати.

Намотайте квадрат на олівець, як показано на фото, і прикріпіть до основи. Якщо папір занадто щільний, то краще використовувати силіконовий клей, а якщо захочете зробити таке серце з органзи або іншої тканини, то краще використовувати термоклей.

Прикріпивши квадрат до пінопластикової основі, продовжуйте кріпити і інші квадратики, поки не заповните всю основу. Тільки клейте їх не дуже близько один до одного, інакше це займе у вас багато часу і матеріалу, а результат буде таким самим, як і при рідкому приклеюванні.

Далі візьміть намиста і в формі серця викладіть їх на своєму Топіарії, як показано на фото.

Коли серце буде повністю обклеєно папером, візьміть шашличну шпажку і просуньте її по центру. Як стовбур також можна використовувати дріт, салекс і т.п.

Обмотайте стовбур стрічкою і прикріпіть бантик. Залиште все це на час, щоб воно просохнуло.

Займемося баночкою, в якій буде стояти сердечко. Її можна прикрасити гофрованим папером і бантиком. Приготуйте розчин з гіпсу або алебастру, залийте його в баночку і вставте в середину ніжку сердечка. Наш топіарій готовий.

Таке серце можна подарувати на день народження, день святого Валентина або просто зробити для себе, щоб воно прикрашало вашу квартиру. Бажаємо всім натхнення і красивих робіт!