Напис Love, що світиться своїми руками

Напис Love, що світиться своїми руками

Продовжуючи нашу добірку статей з оригінальними ідеями декору до Дня Святого Валентина, пропонуємо вам нову надихаючу ідею - напис, що світиться Love. Вона може стати несподіваним сюрпризом для вашої другої половинки і ще одним нагадуванням про ваші почуття не тільки в день свята, а й через якийсь час. Помістивши плакат в рамку і підключивши вогники до найближчої розетки, ви створите нестандартний настінний декор, який додасть приміщенню романтичну атмосферу.

Вам знадобиться:

  •     біле полотно;
  •     набір вогників;
  •     шило;
  •     шаблон LOVE;
  •     скотч;
  •     олівець;
  •     червона акрилова фарба;
  •     пензлик;
  •     ножиці;
  •     термо-пістолет.

Інструкція з виготовлення напису LOVE, що світиться

Крок 1: Скачайте шаблон для слова LOVE  і роздрукуйте його. Простежте, щоб слово помістилося на полотні. Помітьте те на буквах чорними крапочками місце, де мають бути лампочки.

Примітка: Безумовно, можна створити власне слово потрібного розміру і роздрукувати його. Також, відстань між дірочками на шаблоні може бути більша, ніж відстань між вогниками на вашій гірлянді. В такому випадку вам потрібно буде самостійно переробити шаблон, розміщуючи дірочки на потрібній однаковій відстані одна від одної.

Крок 2: Виріжте кожну букву.

Крок 3: Додайте літери на полотні так, щоб всі вони помістилися цілком. Зафіксуйте шаблони на полотні скотчем.

Крок 4: Олівцем обведіть по контуру всі букви. Постарайтеся залишати лише ледь помітний слід олівцем, так його не буде видно після зафарбовування букв.

Крок 5: Як тільки ви закінчите обводити всі контури, зніміть скотч і приберіть паперові шаблони з полотна.

Крок 6: За допомогою акрилової фарби та пензля зафарбуйте літери. Краще спочатку обвести контур букв, а потім зафарбувати їх усередині.

Крок 7: Нанесіть 2-3 шари фарби, даючи кожному шару підсохнути.

Крок 8: Коли фарба підсохне, візьміть вирізані шаблони і знову прикріпіть їх поверх оздоблених букв, скріплюючи шаблони скотчем.

Крок 9: Шилом проколіть дірку в полотні в місці, яке обумовлено чорною крапкою. І спробуйте вставити через цю дірку вогник. Так ви зрозумієте, дірка якого розміру вам підходить.

Крок 10: Проколіть дірки в усіх чорних точках.

Крок 11: Зніміть скотч і приберіть паперові шаблони букв з полотна.

Крок 12: Переверніть полотно і використовуючи манікюрні ножиці або щипці видаліть ворсинки, які утворилися навколо дірок під час проколювання.

Крок 13: Тепер можна переходити до останнього етапу - додаємо вогники! Варто почати з крайнього правого кута букви Е. Кожен вогник потрібно помістити в свою дірочку.

Кроки 14, 15, 16: Як тільки всі вогники протягнуті в Е, переходимо на V, потім О, і нарешті, L.

Крок 17: Переверніть полотно і приклейте декілька вогників до полотна термо-пістолетом або скотчем для більшої надійності.

Вішаємо полотно на стіну, підключаємо вогники до розетки - і напис, що світиться, готовий!