Прості гірлянди до дня Святого Валентина

Прості гірлянди до дня Святого Валентина

День Святого Валентина - свято закоханих, і в цей день просто необхідно прикрасити кімнату або будинок відповідним чином. Про те, як зробити гірлянди на день Святого Валентина ми розповімо вам в цій статті і повірте, ви з легкістю зробите їх своїми руками.

Квіллінг сердечко

Спробуємо зробити декоративне сердечко.

Все що нам потрібно - це смужка квіллінг паперу, олівець і двосторонній скотч.
Смужку паперу згинаємо навпіл, потім на кінцях скручуємо завитки, які скріплюємо між собою подвійним скотчем. Якщо ви хочете підвісити сердечко, просто вставте в місце скріплення нитку або мотузку.

Гірлянда з сердечок

Нам знадобиться трохи тіста, червоний барвник (можна використовувати сік буряка), нитка і голка.
Далі все дуже просто: замішуємо тісто з барвником і формуємо сердечка потрібного розміру. За допомогою голки проробляємо наскрізні отвори в наших серцях і запікаємо їх. Утворені "печива" нанизуємо на нитку, закріплюючи їх за допомогою вузлів.

Гірлянда з об'ємних сердець

Щоб зробити таку гірлянду, нам знадобиться папір для скрапбукінгу з візерунком, ножиці і клей.
Виріжте 4 серця однакової форми. Одне серце залиште таким же, друге зробіть менше першого, третє менше другого, а четверте менше третього. Кожне серце зігніть вертикально по середині. Вкладіть серця від більшого до меншого, приклеюючи кожне. Також можна прострочити місце вигину.

Повісьте кілька сердець на стрічку, міцну нитку або волосінь - і гірлянда готова!

Красива гірлянда сердечка з паперу

Необхідно нарізати папір на відрізки шириною 1 см, довжиною 6 см. Потім взяти один такий відрізок і знизу скріпити за допомогою степлера, після чого його зовнішні краї підігнути вниз, приставити наступні дві смужки і закріпити все разом степлером. Так вчинити з усіма іншими паперовими відрізками. У підсумку виходить чудова об'ємна гірлянда.