Годинник доміно зроблений своїми руками

Годинник доміно зроблений своїми руками

Ми живемо в неспокійному світі. Будильники, нагадування та оповіщення супроводжують наші дні з невблаганною точністю. Ми звикли бачити позначення часу арабськими, рідше римськими цифрами. Альтернативним варіантом може виступати годинник доміно, де поділ на циферблаті визначений кісточками з настільної гри доміно. Такий годинник доміно легко зробити своїми руками, але є й інші, дизайнерські цифрові варіанти.

Як зробити годинник доміно своїми руками

В якості основи для годинника можна використовувати заводські моделі або зробити повністю своїми руками. Якщо хочеться просто оновити годинник - приклейте кісточки поверх намальованих цифр.

Другий варіант - візьміть з старого годинника тільки годинниковий механізм зі стрілками. Основу зробіть з дерев'яних дощечок, тарілки, платівки, таці - та чого завгодно! Прикріпіть годинниковий механізм і приклейте доміно. Готово! До речі, такий годинник доміно буде прекрасним подарунком любителям цієї гри.

Можливі варіації, якщо вам дуже хочеться зробити такий годинник. але кісточок немає або ви ними активно граєте. Просто намалюйте їх на циферблаті! Або зробіть кісточки своїми руками, наприклад, з гальки.

Цифровий годинник. Концепція дуже проста. Три збільшені кісточки доміно оснащені "очима", які "моргають" чорним і білим, таким чином вказуючи вірний час. Годинники можуть висіти на стіні або стояти на поверхні без будь-яких проводів. Всі три частини пов'язані по бездротовому принципу.

Завжди приємно бачити, як повсякденні речі можуть бути об'єднані в одне ціле, ставши чимось абсолютно новим і оригінальним.