Як вирізати гарбуз на Хелловін: 6 простих кроків

Як вирізати гарбуз на Хелловін: 6 простих кроків

Напередодні свята Хеллоуїн пропонуємо найпростіший спосіб, як вирізати гарбуз швидко і без особливих витрат за часом. Всього шість кроків і головний атрибут свята готовий!

Нам знадобиться:

  1.     Шаблон малюнка;
  2.     Маркер або ручка;
  3.     Шило або голка;
  4.     Гострий ніж;
  5.     Столова ложка;
  6.     Свічка, ліхтарик або гірлянда для підсвічування.

Вибираємо малюнок

Багато пропонують починати з вибору гарбуза, ми в свою чергу, пропонуємо вибрати шаблон перш, ніж купити гарбуз, щоб обраний малюнок точно помістився на ньому.

Вибираємо гарбуз

Вибираємо гарбуз овальної форми і бажано з тонкими стінками. Обов'язково при виборі потрібно пам'ятати, що вам потрібен найкрасивіший гарбуз, все-таки це буде прикраса, на яку гості будуть звертати увагу, так що навіть найдрібніша вада буде помітною.

Готуємо гарбуза

Зрізаємо верхівку у формі конуса для того, щоб кришка не провалювалася, і вичищаємо "нутрощі", якщо стінки гарбуза досить товсті, ложкою можна прибрати зайву м'якоть, тоді вирізати візерунок буде набагато простіше. Для оптимального результату товщина стінок по той бік гарбуза, яку ви будете різати, повинна становити 2-3 сантиметри.

Переносимо малюнок на гарбуз

Тепер візьмемо в руки шаблон малюнка. Переносимо малюнок на гарбуз, роблячи шилом дірки по контуру малюнка. Для подальшої зручності, дрібні дірочки можна з'єднати маркером, а вже потім за чіткими лініями можна приступати до вирізання візерунка.

Вирізаємо гарбуз

Беремо в руки найгостріший ніж і вирізаємо гарбуз по набитому шаблоном малюнка. Для зручності слід підготувати під рукою ножі різних розмірів, маленькі ножі відмінно підходять для дрібних малюнків, а великі для великих.

Додаємо світло

Після того, як ви вирізали гарбуз, залишається тільки висвітлити його. Всередину можна поставити або покласти ліхтарик. Якщо ви вирішили вибрати свічку, то важливо зіставити габарити гарбуза і свічки, вогонь не повинен діставати до верху і до стінок. Вимикаємо світло і насолоджуємося виконаною роботою.