Гламурні гарбузи на Хеллоуїн своїми руками

Гламурні гарбузи на Хеллоуїн своїми руками

Як відомо, візитною карткою Хеллоуїна є помаранчевий гарбуз, який люди використовують в якості прикраси парадного входу, святкового столу, окремих кімнат, а також, тематичних вечірок та костюмів.

Пропонуємо вам простий, але дуже ефектний майстер-клас зі створення мерехтливих гарбузів, ніби вкритих мідним пилом. Виглядають вони чарівно і незвичайно, підійдуть для декорування також і інших осінніх заходів, наприклад, весіль, вечірок, пікніків на природі, корпоративів або дитячих свят.

Вам знадобиться:

  •     Акрилова фарба;
  •     Крейдяна фарба;
  •     Клей на водній основі;
  •     Листки мідної фольги;
  •     Пензлик.

Етапи роботи

Крок 1: Спочатку необхідно пофарбувати кожен гарбуз в різні кольори за допомогою акрилових фарб, і дати їм повністю висохнути.

Крок 2: Потім, нанесіть шар крейдяної фарби, щоб зробити поверхню гарбузів матовою.

Крок 3: За допомогою кисті нанесіть клей на верхню частину гарбузів, почекайте 10-15 хвилин, щоб він трохи застиг, але залишався липким на дотик.

Крок 4: Тепер можна прикласти до клейкої поверхні листки фольги, злегка притискаючи і розправляючи їх. Нам подобається фольга саме мідного кольору, яка дає м'яке тепле світіння.

Крок 5: Видаліть деякі надлишки фольги, але не повністю, так як гарбузи повинні виглядати злегка недбало.

Ось так, легко і без особливих тимчасових витрат ви можете створити незвичайні декорації в необхідній кількості, використовуючи відповідну нагоді колірну гамму. Стильних вам свят!