Літаючі свічки своїми руками

Літаючі свічки своїми руками

Якщо вас, вашу дитину або всю сім'ю не обійшла стороною манія по Гаррі Поттеру, тоді ви напевно теж із захопленням розглядали декорації таємничого Хогвортса в кожній новій серії фільму. І не могли не запам'ятати сотні білих свічок, які таємниче (магія ж!) ширяють під стелею Великої зали без будь-якої опори. І нехай в нашому нудному магловському світі так не вистачає чарівництва, дещо з арсеналу чарівників доступне навіть простим смертним. Наприклад, можна наповнити будь-яку кімнату такими ж "літаючими свічками" і перечитувати книги при їх загадковому світлі.

Для того, щоб змайструвати цілий набір воістину чарівних каганців, вам знадобляться:

  • Щільний папір або картон;
  • Набір недорогих електронних свічок (вибирайте найпоширеніші - "чайні");
  • Волосінь;
  • Клейовий пістолет;
  • Гачки;
  • За бажанням - рідкий акрил для творчості.

Етапи роботи

Крок 1

З паперу або картону складіть циліндри з діаметром, рівним діаметру куплених вами свічок. Склейте кожен "шов".

Крок 2

Зробіть "підставку" для електронної свічки з невеликого картонного прямокутника і приклейте її всередині циліндра. Також не забудьте вирізати кола і приклеїти знизу до кожного циліндра, закривши його.

Крок 3

Додайте електронну свічку на підставці всередині циліндра ( "гніт" обов'язково повинен визирати) і зробіть імітацію текучого воску з гарячого клею або акрилу. Тепер свічка куди більше схожа на справжню.

Крок 4

Зробіть кріплення на стелі, простягнувши волосінь між двома гачками, розташованими паралельно.

Крок 5

Прикріпіть волосінь до свічок і підвісьте їх до кріплення. Буде виглядати ефектніше, якщо свічки будуть "парити" не рівно, а під невеликим нахилом. Зовсім, як у фільмі.

Вимикайте світло, "включайте" свічки і насолоджуйтеся чарівною атмосферою!

Літаючі свічки стануть прекрасним подарунком для Хеллоіну, а також здивують гостей на дні народженні або тематичній вечірці.