Декор вази з шаблонами до Хелловіну

Декор вази з шаблонами до Хелловіну

Наближається середина жовтня, місяця, в якому відзначають веселе і незвичайне свято Хелловін. Поступово, ця традиція із західних європейських країн перекочувала і в наші широти, чим невимовно обрадувала сучасну молодь. Страхітливі костюми, креативний грим і декорації створюють унікальну атмосферу, та й саме свято - це зайвий привід неординарно провести час в компанії друзів і нових знайомих.

Припустимо, ваша вечірка в стилі Хеллоуіна повинна бути не надто похмурою, про що говорять придбані заздалегідь костюми і відсутність зачаровуючих декорацій зі слідами крові і павутиною. В такому випадку, інтер'єр краще оформити за допомогою стильного і сучасного декору, витриманого в нейтральній гамі відтінків, який стане естетичною, але не занадто нав'язливою тематичною прикрасою.

Майстер-клас: вази з шаблонами

Для створення подібного декору вам знадобляться:

  • Самоклеючий папір з тематичними зображеннями (можна скористатися оракалом);
  • Порожні банки або пляшки;
  • Ножиці;
  • Біла фарба в балоні.

Покрокова інструкція:

  1. Для початку необхідно роздрукувати зображення павуків, сов, ворон чи мишей на аркуші самоклеючого паперу, або ж замовити в друкарні подібні шаблони на оракалі. Тепер виріжте кожне зображення (з паперу).
  2. Візьміть банки і пляшки, очистіть їх від етикеток, вимийте і висушіть. Потім, на підлозі або столі, попередньо, захищеними плівкою або папером, розпорошіть фарбу на поверхню банок, дайте висохнути, і покрийте ще одним шаром фарби.
  3. Відокремте зображення на клейкому папері від захисної плівки, прикладіть його до поверхні забарвленої банки, і акуратно розправте його.
  4. Повторіть те ж саме з іншими пляшками і баночками, а потім, можете використовувати їх, наприклад, в якості ефектних ваз для компактних букетів.

Нам особливо сподобалася ідея створення таких ваз з шаблонами, тому що вони настільки універсальні, що підійдуть для прикраси будь-якої кімнати або окремої зони в будь-який час року. Красивих і незвичайних вам свят!