Ваза з осіннього листя своїми руками

Ваза з осіннього листя своїми руками

Осінь - найкрасивіша пору року. Ця казкова пора прекрасно підходить для збору найкрасивішого природного матеріалу - різнокольорового листя. Із зелених, жовтих і червоних листочків можна зробити найоригінальніші підробки. Ваза з листя своїми руками теж відноситься до їх числа. Таку саморобку можуть зробити навіть школярі, оскільки вона дуже проста у виконанні.

Для того щоб зробити таку вазу нам знадобляться:

  • листя,
  • клей для декупажу або простий ПВА,
  • надувна кулька,
  • ножиці і пензлик.

Листя найкраще приготувати побільше, так як під час процесу роботи листочки можуть рватися і їх потрібно буде замінювати. Для цієї саморобки можна використовувати різні листочки, наприклад, кленові, дубові та інші. Головне, щоб їх забарвлення була якомога яскравіше і незвичніше.

Як зробити вазу з листя

Для того щоб ваза для школярів своїми руками вийшла, насамперед, потрібно надути повітряну кульку. Потім, у листя, яке ми підготували для виробу, потрібно обрізати стеблинки, тому що вони не будуть потрібні для вазочки.

Якщо ви вирішили використовувати клей ПВА, то його потрібно обов'язково змішати з водою, в пропорціях один до одного. Використовуючи цей спосіб, можна не купувати спеціальний клей для декупажу.

Далі, беремо пензлик, вимочуємо його в розведеному клеї і з його допомогою рясно наносимо клей на половину повітряної кульки. Якщо у вас немає пензлика, можете використовувати губку. За допомогою неї теж добре можна розмазати клей по всій половині кульки.

Після того, як ми перемазали половину кульки клеєм, можемо кріпити по одному листочку на вершину кульки ретельно змащуючи їх клеєм.

Після того, як ми зробили потрібну нам форму майбутньої вазочки, залишаємо її висихати на добу або дві. Для того, щоб ніхто не міг випадково зачепити кульку під час того, як вона буде сохнути, можемо її підвісити в віддаленому куточку квартири, де члени родини проходять найрідше.

Після того, як повітряна кулька висохне, можемо сміливо лопнути її за допомогою ножиць, голки або іншого гострого предмета, а потім акуратно прибрати залишки.

Наша саморобка з листя своїми руками у вигляді вазочки готова!

Вона стане чудовою прикрасою для дитячої кімнати. У цей чудовий виріб можна складати різні невеликі дрібнички.

Вам також може бути цікаво: "Як зробити кулі з ниток і клею ПВА своїми руками".