Оригінальний подарунок на Новий Рік своїми руками

Оригінальний подарунок на Новий Рік своїми руками

Чим раніше ви почнете замислюватися про подарунки до Нового Року, тим менше грошей та нервів витратите на їх пошуки. А якщо хочете подарувати щось справді пам'ятне та душевне, зробити приємний сюрприз своїми руками – найвірніше рішення. Але не варто відкладати роботу на останні дні грудня. У цьому нескладному майстер-класі ми пропонуємо вам оригінально оформити сімейне фото у вигляді казкової кулі з снігом, що падає.

Матеріали та інструменти

  •     скляна вазочка круглої форми;
  •     дерев'яна або пластикова основа, що підходить до неї за діаметром;
  •     ялинки (можна зробити з йоржиків для чищення пляшок);
  •     фарба в аерозолі, блискітки, штучний сніг (за бажанням);
  •     велика сіль;
  •     надійний клей (термопістолет);
  •     роздрукована фотографія потрібного розміру.

Виготовлення оригінального новорічного подарунку своїми руками

Почнемо роботу з підготовки ялинок. Якщо вам не подобається їхній колір, ялинки легко пофарбувати за допомогою аерозольної фарби будь-якого відтінку. Таку фарбу можна знайти у будмаркеті чи магазині з товарами для творчості. А поки фарба ще не висохла, на ялинки можна додати трохи блискіток або гліттера (блискітки для скрапбукінгу).

Поки фарба на ялинках висихає, займемося підготовкою фото. Це може бути і ваш сімейний портрет, і фото у колі друзів та романтичний знімок. Якщо у вас вдома є кольоровий принтер, ви можете самостійно роздрукувати його на фотопапері, якщо ні – замовити друк у найближчому копіцентрі. Головне, збільшити яскравість та контрастність кольорів (можна у Photoshop або будь-якому іншому графічному редакторі, або попросити співробітників копіцентру). Яскравість краще встановити приблизно на 70% вище за початкову, тому що в кульці всі кольори таким чином здаватимуться приглушеними. Розмір фото вибирайте, виходячи з розмірів вашої скляної кулі.

За бажанням, основу для кульки теж можна пофарбувати (якщо вона виготовлена ​​з дерева, перед нанесенням фарби бажано використовувати ґрунтовку, щоб фарба краще лягла). Якщо основа готова, приклеюємо до неї композицію з ялинок та фото. Для цього зручно використати термопістолет.

Порада: разом з ялинками ви можете додати будь-який декор на свій смак. Наприклад, фігурки звірів чи Діда Мороза.

У скляну ємність насипте приблизно 1,5 см солі. По краю основи нанесіть клей та акуратно з'єднайте деталі. Коли клей повністю висохне, можете сміливо перевертати - ваш персональний сніг, що "падає" готовий!

Оригінальний і дуже новорічний варіант декору фотографії, чи не так?