Паперова вістерія своїми руками

Паперова вістерія своїми руками

Гліцинія або вістерія - рід високих кучерявих субтропічних рослин з великими кистями запашних квіток. Ця квітка широко використовується в ландшафтному дизайні, а також для декору інтер'єру. Особливо рослина популярна в якості весільного декору. Живі квіти коштують дорого і не завжди їх можна знайти, тому сьогодні ми зробимо гліцинію з паперу. Паперова гліцинія і "цвісти" буде цілий рік, і фінансових витрат майже не потребує, та й зробити її зможуть навіть діти!

Інструменти і матеріали:

  •     мінімум три рулони гофрованого паперу різних кольорів;
  •     ножиці;
  •     зелена пряжа (муліне);
  •     обруч діаметром 30-35 см (обруч для макраме).

Паперова гліцинія: хід роботи

Крок 1. Візьміть три рулони гофрованого паперу трьох різних кольорів. Бажано, щоб відтінки були близькі, наприклад, світло-бузковий, бузковий і ліловий. Можна використовувати 4 або 5 близьких відтінків. Наріжте смуги шириною 7-10 см.

Крок 2. Складіть смужку паперу кілька разів прямокутниками 5-6 см в ширину. В результаті у вас із смужки гофрованого паперу вийде складений прямокутник 6 на 10 см (наприклад).

Крок 3. Виріжте з складеного прямокутника форму повітряної кулі. Можна використовувати шаблон, але краще обійтися без нього, так як тоді кожна квітка буде трохи відрізнятися, що додасть гірлянді квітів природності. Краще вирізати так, щоб лінії гофрування паперу проходили горизонтально по ширині форми вирізаного кулі. Це допомагає при формуванні пелюсток надалі. Якщо у вас лінії гофрування виявляться вертикально по формі кулі - нічого страшного, просто може бути не так зручно робити пелюстки.

Крок 4. Закрутіть вузький кінець "балона" 2-3 рази. Складіть кінчик всередину у напрямку до центру пелюстки. Обережно сформуйте пелюстку, зробивши її опуклою.

Крок 5. Повторюйте і повторюйте всі попередні кроки. Для кожної гірлянди паперової гліцинії використовуйте різну кількість квіток одного кольору, наприклад, 12 темно-фіолетових, 10 бузкових і 9 рожевих для однієї гілки, 10 фіолетових, 12 бузкових і 14 рожевих - для іншої. Також пограйте з розміром і зробіть пелюстки побільше і поменше.

Крок 6. Вставте в голку нитку муліне і нанизайте пелюстки. Пробивайте голку через "вузол", який ви створили, скручуючи і складаючи край пелюстки. Почніть з самого темного кольору і поступово рухайтеся до найсвітлішого в суцвітті. Розмістіть пелюстки по різні боки від нитки, щоб створити об'єм (а не просто складайте їх одну над одною). Щоб домогтися м'якої розтяжки кольору (омбре) при переході між відтінками, трохи перемішайте пелюстки, тобто після ряду фіолетових чергуйте один бузковий, потім пару фіолетових, потім пару бузкових, один фіолетовий і потім тільки бузкові. Зробіть багато таких гірлянд. Довжина - на ваш розсуд.

Крок 7. Готові грона квітів можна розвішувати на арці, в дверному отворі, під стелею в інтер'єрі. Як варіант, ми пропонуємо закріпити нитки на металевому круглому обручі для макраме, і вже готову композицію вішати там, де вам захочеться.