Декоративні кактуси з каменів своїми руками

Декоративні кактуси з каменів своїми руками

Кактуси і сукуленти - рослини невибагливі і живучі, але навіть вони можуть загинути, якщо ви вже занадто довго їх не поливаєте або тримайте їх в невідповідних умовах. Але є досить мила і забавна альтернатива живим рослинам. Ми пропонуємо зробити кактуси з каменів своїми руками! Такі вироби можна робити разом з дітьми, весь процес абсолютно нескладний.

Плоскі і витягнуті камені різних розмірів можна зібрати влітку на річці або на морському узбережжі, а в місті - придбати в квіткових магазинах. Головне побажання до матеріалу - каміння повинні бути гладкими, округлої форми, без сколів. Також приготуйте, будь ласка:

  •     акрилові фарби (гуаш теж підійде),
  •     пензлики різної товщини,
  •     маркери або коректор,
  •     супер-клей (епоксидний клей),
  •     квіткові горщики,
  •     пісок або грунт.

Кактуси з каменів своїми руками

Крок 1. Виберіть камені, які за формою найбільше схожі на справжні зелені кактуси. Ретельно помийте їх і висушіть.

Крок 2. Пофарбуйте камені зеленою фарбою. Можна використовувати фарбу в балончику або фарбувати акриловою фарбою за допомогою пензлика. Для різних каменів візьміть різні відтінки зеленого. Після того, як перший шар фарби висохне, можна наносити наступний шар іншого відтінку. А можна забути про реалістичність і пофарбувати кактуси в усі кольори веселки.

Крок 3. Голочки малюйте світлими відтінками за допомогою тонкого пензлика, маркера або звичайного білого коректора. Голки можна зображувати у вигляді хрестиків, смужок або крапочок. При бажанні можна зробити настільки реалістичні кактуси, що їх з відстані півметра буде складно відрізнити від справжніх. Але, на наш погляд, принадність таких кактусів з каменів саме в їх схематичності і навмисній недбалості.

Крок 4. Кактуси можуть бути з кактусятами: пофарбуйте зовсім маленькі камені і приклейте їх супер-клеєм до великого каменя. Штучні квіти з пластика, паперу або тканин можуть перетворити ваш кам'яний флораріум в квітучий сад.

Крок 5. Готові кактуси з каменів посадіть в квіткові горщики, наповнені піском, грунтом або дрібним гравієм. Поливати не треба, а от іноді змахувати пил доведеться.