Вироби на Хеллоуїн, які можна змайструвати разом з дітьми

Вироби на Хеллоуїн, які можна змайструвати разом з дітьми

Напередодні свята пропонуємо розглянути декілька різних виробів, які можна зробити з вашим малюком, щоб прикрасити будинок до Хелловіну. Деякі запропоновані прикраси розраховані на самостійне виконання, наприклад, привид з марлі, привид-гірлянду або світильник з банки малюк зможе зробити самостійно, під керівництвом батьків, а ось вирізати гарбуз, краще батькам, а дитині доручити вибір шаблону і фінальну прикрасу.

Привид з марлі

Привиди - одні з найулюбленіших персонажів на Хеллоуїн, в такі костюми одягаються діти, виробами у вигляді привидів прикрашають будинок напередодні дня всіх святих.

Як зробити?

 •     Вам знадобиться: дріт, пластикова пляшка, куля (тенісний м'яч або будь-яка інша куля) і пульверизатор з крохмалем.
 •     Спочатку потрібно зробити каркас із дроту, пляшки і кульки, після чого слід накрити дану конструкцію марлею.
 •     Коли каркас з марлею готовий, нанесіть на марлю крохмаль за допомогою пульверизатора. Привид вже майже готовий, залишається почекати поки марля висохне - додайте привиду очі і поставте його на полиці, над фальшкаміном або на будь-яку іншу горизонтальну поверхню.

Маленькі привиди

Ця ідея декору інтер'єру до Хеллоуїну дуже схожа на попередню, відмінність тільки в тому, що замість крохмалю ви можете використовувати клей, а також, зробити більше маленьких привидів з тієї ж кількості марлі.

Як зробити?

 •     Вам знадобиться: повітряна кулька, два паперових або пластикових стаканчика, марля, швидковисихаючий клей, миска.
 •     Спочатку встановлюємо один стакан на інший (дно до дна) і фіксуємо їх скотчем. Всередину верхньої склянки поміщаємо повітряну кулю. Далі, обрізаємо шматки марлі потрібної довжини і ширини, просочуємо їх швидковисихаючим клеєм, поміщаємо на заздалегідь встановлену конструкцію і чекаємо, поки марля підсохне.
 •     Акуратно проколюємо кульку, приклеюємо привиду два ока з темної тканини або кольорового паперу.

Тепер привида залишилося підвісити на люстру, двері або якісь гачки.

Оригінальна гірлянда з привидів

Як зробити?

 • Для виготовлення такої гірлянди вам знадобиться новорічна гірлянда з маленькими лампочками, біла тканина, ножиці і нитка.
 • Зі шматка білої тканини вирізаємо квадрати, якими будемо "укутувати" гірлянду, посередині робимо отвір, щоб протягнути гірлянду.
 • Фіксуємо ниткою тканину і розмальовуємо гірлянду чорним маркером.

Така гірлянда може стати оригінальною прикрасою вікон, дверних прорізів, підвіконь і навіть тумбочок.

Світильники з банок

Зробіть світильники своїми руками, як підсвічники використовуйте прості банки, з них вийдуть оригінальні і симпатичні свічники, якими можна прикрасити ганок, бордюри і стежку до дому. Наприклад, ліхтарики Джека можна зробити зі склянки або банки, обернувши її кольоровим папером.

Як зробити?

 •     Вам знадобиться: банки, свічники, свічки, кольоровий папір або фарби, клей, маркер.
 •     Своїми руками огорніть банки кольоровим пергаментом або просто пофарбуйте гуашшю, покажіть на них різні пики, павутину, привидів і павуків.
 •     Такий світильник малюк зможе виконати самостійно, завдання батьків просто стежити за ходом роботи.
 •     Далі слід наклеїти вирізані з чорного паперу очі і рот або будь-який інший малюнок, наприклад відьму на мітлі. Запалена свічка, встановлена ​​усередині банки, створить необхідне світіння.

Зграя кажанів

Відмінний виріб, який можна зробити разом з малюком - зграя кажанів. По-перше, цей варіант прикраси будинку дуже простий в реалізації, а по-друге, діти просто обожнюють вирізати різні фігурки.

Як зробити?

    Для виконання такого завдання слід роздрукувати шаблон кажана і вирізати його, а вже після зафіксувати на стіні, дверях або вікні.

Маленькі ковпаки як у відьмочки

Якщо ви влаштовуєте вечірку з нагоди Хеллоуїна для друзів або ж організовуєте дитяче свято, такі капелюхи - прекрасний варіант простого декору для сервірування столу. Встановіть їх на соломинки в коктейлях або ложки в десертах - і святковий настрій гарантовано.

Як зробити?

 •     Вам знадобляться: чорний папір, ножиці і клей.
 •     Для створення двох ковпаків - виріжте 3 кола: одне більше і два маленьких. Велике коло розріжте навпіл і з кожної половинки згорніть конус. Тепер приклейте конуси на два маленьких кола - і два капелюхи готові! Таким чином зробіть стільки капелюхів, скільки очікується гостей.