Як завести автомобіль мотузкою, якщо сів акумулятор

Як завести автомобіль мотузкою, якщо сів акумулятор

У кожного водія може виникнути ситуація, коли ваш акумулятор розрядився, і ви не можете запустити свій автомобіль. А що ж робити, якщо ніхто не зможе підштовхнути вашу машину, щоб ви могли завести її і немає ныкого, щоб взяти на буксир. Звучить як безнадійна ситуація, чи не так? Ну, можливо, ні.
Але спочатку вам потрібно знати, що цей трюк не працюватиме на всіх автомобілях. Автомобіль повинен працювати на бензині (з якоїсь причини не працює на дизельному паливі), мати механічну коробку передач і мати відносно невеликий двигун. І вам також знадобиться трохи грубої сили.

Що потрібно, щоб завести машину

Для цього є тільки два інструменти. Домкрат, який ви вже повинні мати в своєму арсеналі, так як це важливий інструмент, і мотузка. Не всі з нас тримають мотузки в наших багажниках, але після перегляду цього відео, було б завбачливо покласти її в машину.
У чому трюк?
Трюк досить простий. Підніміть переднє колесо (для автомобілів з приводом на передні колеса), поставте трансмісію на третю передачу, пару раз обмотайте мотузку на колесі і потягніть якомога сильніше.

Якщо вам пощастить, ви почуєте шум вашого двигуна, і це добре. Однак може знадобитися кілька спроб.