Оригінальні вироби з осіннього листя

Оригінальні вироби з осіннього листя

Напевно, всі люди в осінню пору люблять бродити по парку або по лісу і збирати яскраве осіннє листя. Але чи знаєте ви про те, що з осіннього листя у вас можуть вийти цікаві вироби? Тому в цій публікації ми вирішили розповісти вам про те, які вироби з осіннього листя ви зможете зробити своїми руками.

Вироби з осіннього листя. Тільки цікаві ідеї:

Сова з осіннього листя

Щоб зробити таку сову з сухого листя ви повинні взяти міцний картон, на якому ви повинні зобразити силует сови. Потім, силует сови ви повинні вирізати. Також ви повинні підготувати окремі деталі для очей, лапок і дзьобика.
Хід роботи: Тепер на контур сови, починаючи знизу ви повинні приклеїти сухе листя. При цьому гамму листя рекомендується чергувати. Як тільки оперення совушки буде закінчено, потрібно приклеїти лапки зверху цих листків. Спочатку варто приклеїти жовті кружечки для очей, а зверху на ці кружечки ви повинні наклеїти ще кружечки чорного кольору. Далі, приклеюємо до сови вушка. Для цієї роботи ви повинні взяти листя витягнутої форми і приклеїти їх до верхівки сови. Як дзьоб у вас повинен вийти трикутник, який ви повинні вирізати заздалегідь. Його варто приклеїти посередині нижче очей. Ось і все чудова саморобка з листя у вас готова.

Прикраса для скла

Якщо вам подобається займатися декором свого будинку, то ви повинні придивитися до наступної цікавої ідеї. Для створення такого оригінального листя, ви повинні підготувати великий шматок білого паперу, на який варто наклеїти різноманітне осіннє листя. Прикрасьте скло в своєму будинку такими листками. Напевно, такий декор допоможе вашому будинку перевтілитися.

Крила з пожовклого листя

Сьогодні, просто величезну популярність завоювали соціальні мережі, де люди щодня викладають сотні фотографій. І кожна людина хоче виділитися чимось. Наприклад, восени можна зробити чудові фотографії з реквізитом - крила з осіннього листя. Для того, щоб змайструвати крила за основу ви повинні використовувати міцний картон. Листя до заготівлі ви можете прикріпити за допомогою клею, або за допомогою будівельного степлера. Однак краще використовувати степлер. З його допомогою можна буде прискорити роботу, та й крила будуть виглядати міцніше. Після завершення всіх робіт, до крил ви повинні прикріпити лямки.

Маски з листя

Якщо ви вирішили досконально підготуватися до фотозйомки, то крім крил змайструйте також маски використовуючи цей осінній матеріал. Для створення осінньої маски знадобиться також картонна заготівля. Після чого ви просто до неї приклеюєте осінні листочки.