Фісташкове дерево своїми руками

Фісташкове дерево своїми руками

Шкаралупу фісташкових горіхів можна сміливо використовувати в рукоділлі. З неї виходять дуже оригінальні вироби, які красиво прикрасять інтер'єр будь-якої кімнати. Зробити саморобку із природного матеріалу, використовуючи фісташкову шкаралупу зможуть навіть діти. Пропонуємо вам покроковий майстер-клас виготовлення фісташкового дерева.

Матеріали:

  • пластилін;
  • фісташкова шкаралупа;
  • рівні гілочки і одна розгалужена для стовбура.

Фісташкове дерево. Майстер клас

Візьміть грудочку пластиліну розмірами з волоський горіх і скачайте його в кульку. Після цього приступіть до виготовлення частин дерева. Фісташкові шкарлупки, увіткнені в шкаралупу, будуть імітувати крону дерев.

Зробіть спочатку кілька таких заготовок. Їх кількість залежить від кількості розгалужень на основній гілці. Готові грудочки помістіть на гілку.

Тепер можете приступити до виготовлення горщика. Для цього вам знадобиться великий шматок пластиліну, з якого ви повинні будете скачати циліндр. Щоб прикрасити горщик, візьміть рівні палички. Використовувати можна навіть дерев'яні шпажки, якщо ви не знайшли достатню кількість сухих гілочок без вигинів.

Приліпіть підготовлені гілочки до циліндра з пластиліну. Вони повинні щільно прилягати, щоб не було прогалин і кольоровий пластилін не вилазив крізь гілки. Зав'яжіть гілочки стрічкою, яка буде підтримувати композицію і в той же час прикрашати її.
Вставте фісташкове дерево в ваш горщик. Щоб не було видно пластилін, задекоруйте його камінчиками, мушлями або шкаралупою від фісташок.