Гарбуз з книги (паперу) своїми руками

Гарбуз з книги (паперу) своїми руками

Якщо у вас завалялися непотрібні книги, можете знайти їм гідне застосування, наприклад, виготовити з них щось незвичайне. Існує багато виробів, які можна зробити з непотрібних видань - листівки, рамки, шкатулки, світильники і навіть квіткові горщики. Ми розповімо, як зробити гарбуз на Хеллоуїн зі старої книги.

Вам буде потрібно:

  1.     стара книга;
  2.     папір;
  3.     ніж для різання паперу;
  4.     клей - підійде клей в пістолеті, його можна замінити ПВА;
  5.     балончик з помаранчевою фарбою;
  6.     декоративна стрічка зеленого кольору;
  7.     гілочка;
  8.     олівець.

Етапи роботи:

На папері накресліть контур майбутнього гарбуза. Щоб він вийшов симетричним, складіть аркуш вдвічі, намалюйте тільки половинку плоду, а потім виріжте. Від книги відокремте обкладинку і прикладіть згином до палітурки заготовлений шаблон.

Обведіть шаблон олівцем, відокремлюючи по кілька сторінок - 5-6, почніть вирізати фігуру.

Продовжуйте вирізати книжкові сторінки, поки вони не закінчаться. Коли ви будете вирізати половинку гарбуза, кожен раз намагайтеся різати на пару міліметрів ближче до центру, в іншому випадку, ваш плід почне збільшуватися. Непотрібні сторінки від корінця краще відрізати ножем для паперу.

Коли заготовка буде готова, склейте першу і останню сторінку. Нанесіть клей на один лист на відстані 5 мм від палітурки, прикладіть до нього інший і притисніть. Щоб гарбуз був стійким, склейте ще кілька сторінок в різних місцях. Встановіть книгу вертикально і, трохи відтягуючи від палітурки, розправте кожен листочок, роблячи гарбуз більш симетричним. При необхідності можете підклеїти сторінки.

Коли гарбуз придбає бажану форму, приступайте до фарбування. Встановіть виріб на папір і розпорошіть на нього фарбу з балончика. Ви можете пофарбувати краї або всю поверхню листків.

Від заготовленої палички відріжте невеликий шматочок, на один з її кінців нанесіть клей і вставте в серцевину вироби. Потримайте паличку, поки не підсохне клей, а потім пов'яжіть стрічку.