Лайфхак для водіїв: кнопки в автомобілі, про призначення яких ви, можливо, не здогадувалися

Лайфхак для водіїв: кнопки в автомобілі, про призначення яких ви, можливо, не здогадувалися

З кожним днем ​​на наших вулицях число водіїв стає все більше і більше. І якщо правилами дорожнього руху ще можна навчитися, то після покупки автомобіля хочеться відразу сісти і завести мотор, а не сидіти і читати інструкцію. І даремно! Адже ви стільки всього не знаєте про свою машину. Ми ділимося з вами корисною інформацією про кнопки автомобіля, про призначення яких багатьом невідомо.

Першими двома символами позначають протитуманні фари. Як з'ясувалося, навіть водії з багаторічним стажем не завжди відрізняють їх один від одного. Піктограма, на якій умовний світловий потік спрямований вниз, відноситься до передніх противотуманок, а та, де світловий потік простягається горизонтально, - до задніх. У сучасному автомобілі включити задні "туманки" без передніх не можна. На приладовому щитку при цьому загоряється відповідний символ.

Про точне призначення наступної піктограми знає дуже мала кількість водіїв.

Крім цього варіанта в різних автомобілях використовується і цей:

Ця кнопка включає в салоні рециркуляцію повітря. Завдяки цій функції запобігається потік дорожнього пилу і вихлопних газів всередину. Ідеальний варіант, якщо перед вами їде вантажівка.

А ця кнопка використовується в екстрених випадках для розблокування селектора автомата. Натискаєте на неї, і важіль коробки передач безперешкодно перекладається в нейтраль. Тепер можна пересунути автомобіль (затягнути на евакуатор), не заводячи двигун.

Ці кнопки відключають штатну систему сигналізації. Якщо натиснути на ту, де автомобіль зображений на ухилі або поруч з гачком, то можна евакуювати закриту машину вночі, не боячись розбудити сусідів сигналізацією. Інша кнопка відключає ультразвукові датчики, які розташовані на стелі. Вони вловлюють рух в салоні.