Найдієвіші зимові Лайфхаки для авто

Найдієвіші зимові Лайфхаки для авто

Зима застала багатьох водіїв зненацька: як тільки морози досягли 15-градусної позначки, супроводжуючись снігопадами, далеко не всі змогли продовжувати їздити з комфортом. Ті ж, хто все-таки зумів завестися і завчасно перевзувся в зимові шини, все одно час від часу відчувають дискомфорт від поганої видимості через запітнілі вікна або віддираючи примерзлі до нього двірники. Ця добірка Лайфхаків допоможе зробити зимове життя автомобіліста легшим.

Шкарпетки на двірники

Щоб врятувати двірники від обмерзання, не обов'язково знімати їх, поступово розхитуючи кріплення. Досить перед "розставанням" з авто надіти на них звичайні шкарпетки. Головне - не притискати їх до скла, оскільки примерзлий носок віддерти буде складніше, ніж двірник.

Крем для гоління від запотівання вікон зсередини

Засіб від проблем із вікнами всередині салону - звичайний крем для гоління. Якщо нанести його на скло, а потім протерти сухою ганчіркою, на поверхні утворюється мікроплівка, що перешкоджає запотіванню, а значить, і обмерзанню. В якості альтернативи крему для гоління іноді використовують звичайне мило, але користуватися ним незручно, та до того ж велика ймовірність, що на склі залишаться розводи.

А може, спиртом?

Ще один варіант захистувікон від запотівання і замерзання - протерти їх спиртовим розчином. Адже спирт володіє очисними властивостями - не дарма він входить до складу засобів для чищення та миючих рідин. Цей метод практично позбавлений недоліків. Звичайно, запах може ввести в оману співробітника поліції, але, швидше за все, непорозуміння ви швидко залагодите. Тільки не використовуйте технічний спирт - його парами можна отруїтися.

Зубна паста для фар

За ПДР зовнішні світлові прилади завжди повинні бути чистими, і це правильно і логічно. У магазинах існує маса засобів для очищення фар, але дешевше і практичніше буде використовувати... звичайну зубну пасту. Вона допоможе швидко і ефективно позбутися від нальоту - ні, на цей раз не зубного, а грязьового на склі автооптики. Поліпшення видимості гарантовано.

Панчоха з наповнювачем для котячих туалетів

Волога в салоні автомобіля - практично неминуче явище в зимовий час. Запобігти її появі і уникнути запотіванню скла набагато простіше, ніж можна було б подумати: досить залишити на ніч в машині панчоху або шкарпетку великого розміру зі звичайним наповнювачем для котячого туалету. Він вбере в себе вологу набагато краще газет, якими користувалися раніше, підкладаючи їх під килимки.

Перевірка якості палива листком бумаги

У морози різко підвищуються вимоги до палива, особливо для дизельних двигунів. Варто заправитися неякісним - і є всі шанси просто не завестися. Але існує простий народний тест: варто лише помістити кілька крапель на звичайний аркуш паперу і дочекатися (зрозуміло, на вулиці, а не в машині!), поки паливо випарується. Якщо після випаровування на папері залишилися кристалики льоду - це говорить про наявність домішок, в той час як в якісному паливі замерзаючих компонентів немає.

Джерело: segodnya.ua