Казковий нічник своїми руками

Казковий нічник своїми руками

Кожна дитина мріє опинитися в казці. І насправді здійснити таку мрію не так вже й складно, якщо докласти до цього трохи зусиль і фантазії. Наприклад, будь-якій дівчинці напевно сподобається відчути себе лісовою феєю, навколо якої літають справжні світлячки. Втілити в життя таку ідею можна за допомогою невеликого нічника, прикрашеного яскравими вогниками і зеленню. Як його зробити ми і розповімо далі.

Нічник зі світлячками: покроковий Майстер-Клас

Для виготовлення дитячого декоративного світильника вам знадобиться зовсім небагато часу і сил. До того ж всі матеріали, що використовуються в даному майстер-класі цілком доступні. Їх можна знайти в будь-якому магазині для творчості і хендмейд.

Необхідні матеріали:

  •     маленька скляна баночка;
  •     світлодіодні лампочки на батарейках;
  •     люмінесцентна фарба;
  •     маленький шматочок мереживної тканини (це можуть бути залишки тюлю або фатину);
  •     клейовий пістолет;
  •     фен.

Хід роботи:

1.    З підготовленого шматочка тканини вирізати стільки крил для майбутніх світлячків, скільки лампочок буде розташовано в банку. Приклеїти тканину до зворотнього боку кожної з них за допомогою гарячого клею.

2.    На всі крильця капнути буквально по одній краплі світлодіодної фарби і висушити її за допомогою фена.

3.    Потім точно таким же чином розфарбувати передню частину кожної лампочки і обов'язково дочекатися її повного висихання!

4.    Поки сохнуть вогники, можна братися за декор банки. Для цього на нижню частину банки треба нанести зелену люмінесцентну фарбу таким чином, щоб вона нагадувала собою траву. При бажанні сюди ж можна додати місяць, зірки і будь-які інші зображення, що асоціюються з нічним лісом.

5.    Як тільки висохнуть всі лампочки і сама банка, можна братися до складання світильника. Для цього блок з батарейками від світлодіодних ламп треба помістити на кришку. Якщо він поміщається сюди, досить змастити його задню частину клеєм і міцно прикріпити до кришки. Якщо ж ні, тоді його можна просто покласти на дно банки.

6.    Самі лампочки хаотично розташувати всередині банки, після чого щільно її закрити. Оцінити результат роботи можна тільки вночі, коли в кімнаті стане абсолютно темно.

Читайте також: "Декор, що світиться: розфарбовуємо банки люмінесцентною фарбою".

Сподіваємося, такий казковий подарунок сподобається вашій дитині, і вона не боятиметься засинати в темряві. А якщо одного такого нічника виявиться мало, ви завжди зможете зробити до нього на додачу ще кілька подібних ламп.