Декор, що світиться: розфарбовуємо банки люмінесцентною фарбою

Декор, що світиться: розфарбовуємо банки люмінесцентною фарбою

Зробити будинок затишним, а його атмосферу по-справжньому святковою допоможуть банки, що світяться, пофарбовані в усі кольори веселки. Погодьтеся, ніщо не виглядає так романтично і незабутньо, як декоративні предмети, що переливаються яскравим світлом в темряві.

Якщо ви хочете мати такі в своєму будинку, немає необхідності купувати готовий виріб в спеціальному магазині. Зробіть їх своїми руками і від цього вони будуть здаватися вам ще кращими.

Як зробити банки, що світяться?

Насправді тут все дуже просто. Для початку необхідно підготувати такі матеріали, як:

  •     банки, які ви збираєтеся фарбувати;
  •     люмінесцентну фарбу (продається в будь-якому магазині для хендмейд і декору);
  •     пензлик.

Як робити:

  1.     Банки вимити і висушити. На їх поверхні не повинно бути бруду та плям.
  2.     Нанести на пензлик невелику кількість фарби. Розставити крапки та лінії на внутрішній стороні кожної підготовленої ємності.
  3.     Дати фарбі висохнути протягом 10-ти хвилин. Поставити її біля джерела світла (наприклад, поруч з настільною лампою) і після того, як люмінесцент зарядиться, віднести виріб в темне місце. Тепер можна дивитися, як красиво вона буде сяяти, створюючи навколо себе неймовірну атмосферу казки.

Додаткові секрети і хитрості

Як ми вже писали вище крім точок, на стінках банок і інших скляних ємностей, можна малювати абстрактні візерунки, плавні лінії і все, що тільки прийде в голову. Не слід також забувати про комбінуванні відтінків. За допомогою різнокольорових фарб легко малювати зоряне небо, космос і тому подібні візерунки.

До речі, якщо в продажі не знайдеться люмінесцентної фарби, завжди можна купити прості палички і браслети, що світяться. Їх необхідно розрізати і вилити вміст в банку. Дивіться нижче, як це виходить на практиці:

Також, вийде досить гарний ефект якщо вилити люмінесцент в воду, що заповнює собою невелику за обсягом банку. Вона теж буде світитися, правда, не дуже довго.

Важливо: При роботі з люмінесцентними фарбами або розчинами варто проявляти обережність. Вони дуже токсичні, а тому на руки варто надягати захисні рукавички.