Що можна зробити з дрібних кульок пінопласту: вироби з кольорових кульок полістиролу

Що можна зробити з дрібних кульок пінопласту: вироби з кольорових кульок полістиролу

Вже давно у продажі магазинів товарів для рукоділля знаходиться такий матеріал, як дрібні кульки пінопласту. Умільці усього світу використовують їх в якості наповнювача для антистресових подушок. І це не дивно, адже це екологічно чистий матеріал.

Порівняно недавно в магазинах для творчості з'явилися кольорові і дрібні, і великі кульки пінопласту. Що ж з них можна створити?! Розглянемо кілька варіантів того, як можна зробити новорічні та інші фігури з пінопластових кульок своїми руками.

Декоративні кольорові кульки з пінопласту

Розглянемо суть процесу на найпростішому виробі - декоративних кольорових кульках, які можна використовувати в різних комбінаціях. Основу (можна обрати ті ж кульки з пінопласту, але більше) під кольорові кульки необхідно спочатку підготувати, пофарбувати її в колір кульок акриловою фарбою. Додатково Вам знадобляться, як і в будь-яких подібних виробах, дерев'яні шпажки.

Чекаємо, поки фарба висохне.

Тепер нам необхідно нанести клей. Тут можливі 3 варіанти: полімерний прозорий клей для пінопласту, клей ПВА, або густий клейстер. Для дитячих виробів, відповідно, тільки 2 останні. НЕ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ З пінопластом КЛЕЙ МОМЕНТ і т.п.

Наносимо клей на поверхню і занурюємо в мішечок з дрібними кульками. Вони тим часом покривають всю поверхню. Якщо десь трохи налипли зайві кульки можна акуратно прибрати. Радимо довго не крутити, занурили і акуратно виймаємо. Чекаємо, коли клей повністю висохне...

Готово... легко, оригінально і своїми руками!

Проявіть ще трішки фантазії і сміливо прикрашайте свою оселю таким милим декором!

Новорічний сніговик з пінопласту своїми руками

Новорічні прикраси, покриті кульками пінопласту, виглядають також дуже красиво і оригінально, наприклад, сніговик.

Основу-кулі з пінопласту необхідно заздалегідь підготувати. Зрізаємо підставу для стійкості і інші кульки, для кращого кріплення.

Для білих кульок фарба нам не знадобиться, просто наносимо клей, занурюємо фігурку в мішечок з матеріалом і ставимо сушитися. Ось так виходить:

Дуже цікаво виглядають пінопластові кульки доповнені блискітками. Їх можна розвішувати як по всьому будинку, так і прикрашати ними ялинку. Робляться такі кулі аналогічно: в основі кулька пінопласту діаметром 5 см (або більшf - за Вашим бажанням), покриття - дрібні кульки пінопласту, змішані з блискітками.

Новорічна ялинка з пінопластових кульок

З пінопластових кульок можна також зробити цікаву невелику новорічну ялинку. Також необхідно з усіх боків пофарбувати основу - конус акриловою фарбою в колір використовуваних кольорових кульок пінопласту.

Для різноколірних виробів, наприклад, двоколірних, робиться все аналогічно, але в два етапи. Або більше, в залежності від кількості кольорів, використовуваних пінопластових кульок. Кожен раз чекаємо, коли повністю висохне клей.

Фантазуйте!