Гном з фетру своїми руками

Гном з фетру своїми руками

Для виготовлення фігурок скандинавських, різдвяних, новорічних гномиків відмінно підходить фетр. Тому що цей матеріал відмінно тримає форму, не обсипається, приємний в роботі.

Хід роботи:

  1.     З картону робимо два витягнутих конуса. Один великий, другий - трохи менший. Великий конус буде служити основою для тулуба, маленький - в ролі шапочки-ковпачка.
  2.     З фетру двох різних кольорів (наприклад, сірий і бордовий, червоний і білий), згідно викрійці, яку використовували для картону, вирізаємо деталі одягу. Викроюючи тканину для шапочки, зробіть у верхній частині довгий вузький "хвостик", до якого потім прикріпіть намистинку або бубонець.
  3.     Обтягуємо фетром підставу, кінці закріплюємо за допомогою клею. Щоб надати шапочці потрібну форму, всередину вставляємо мідний дріт.

Порада. Замість картону можна використовувати готові конуси з пінопласту.

Збираємо фігурку гнома

Нижній конус обклеюємо тканиною, додаємо бороду (зроблену з білих ниток або хутра), круглий носик (з капрону і вати). Зверху ставимо ковпак. Одяг прикрашаєте на свій смак, відповідно до тематики свята, настрою. Наприклад, це може бути мереживна тасьма, сніжинки, дзвіночки (якщо це новорічний гном), або квіточки, метелики, намистинки (якщо майструєте пасхального гномика).

Різдвяного гнома і гномочку можна зшити з фетрової тканини (тулуб, ручки, ніжки), наповнити поролоном (ватою). Як одяг виступить - довга шапка-ковпак, рукавички, пояс, прикрашені декоративними зірочками, сніжинками, ялинками, намистинками. Для бороди і кісок підійде кольорове довговорсове хутро.

Ефектна парочка буде красиво виглядати на дивані, камінній полиці у вітальні, комоді в спальні.