Фоторамки своїми руками з підручних матеріалів: майстер-клас для дітей

Фоторамки своїми руками з підручних матеріалів: майстер-клас для дітей

Найпоширеніший спосіб зробити фоторамку - з картону. Цього добра навалом майже в кожному будинку, вирізаємо потрібні розміри. Не знадобиться довго думати, як прикрасити таку рамку для фотографій, для цього добре підуть шматочки тканини, паперу для скрапбукінгу, гудзики, папір для квілінгу, брошки, фігурки, смайлики, стрічки і намистини, трубочки з яскравих сторінок журналів і ін.
Отже, розглянемо один з майстер-класів, як оформити настільну фоторамку з картону і паперу на підставці.

Крок 1. Підготовка матеріалу. Картон, папір для декору, намистини, стрічки, клей, канцелярський ніж. Вирізаємо з картону потрібні розміри. Задню частину, підставку і передню частину.

Крок 2. Декоруємо головні частини. Приклеюємо декоративний папір картон, який є задньою частиною, як показано на фото.

Крок 3. Складаємо з паперу для скрапбукінгу різних розмірів драбинку, роблячи візуальну рамку. Прошиваємо на машинці зигзагом. Ясна річ, можна цього не робити, а використовувати, наприклад, спеціальний декоративний скотч або просто приклеїти зверху.

Крок 4. Збираємо підставку і згинаємо кінець. У згині проробляємо шилом отвори. Надалі туди вставляють брадси, маленькі гвоздики.

Крок 5. Встановлюємо підставку. Беремо картон і потовщується місце, де буде кріпитися підставка на брадс, приклеюємо просто шматки картону. З'єднуємо підставку і приклеюємо картон до задньої спинки.

Крок 6. Найголовніше - підбираємо прикраси і приклеюємо їх до рамки. Це можуть бути квіти, наклейки, стрічки і намистини...