Літаючий декор будинку на Хеллоуїн

Літаючий декор будинку на Хеллоуїн

Щоб прикрасити будинок на Хелловін, скористайтеся нашими ідеями. Вони прості, але ефектні, а найголовніше - майже не вимагають грошових вкладень.

Прикрасити будинок до Хелловіну можна так, щоб він виглядав страшно і весело одночасно. Пропонуємо кілька милих варіантів декору для святкування в колі сім'ї і лякаючих - для вечірки з друзями.

Літаючі капелюхи відьми, що світяться

Ці капелюхи є ідеальною прикрасою прихожої - гості відразу відчують атмосферу свята. Щоб їх зробити, потрібні капелюхи (можна купити в магазині дитячих іграшок або зшити самим), LED-свічки, ножиці, нитки і голка. Один кінець нитки кріпиться до перевернутої свічки, далі на деякій відстані від свічки (близько 10 см) протягується через ковпак і фіксується. Залишається підвісити капелюх зі свічок всередині за другий кінець нитки до стелі - і прикраса готова.

Літаючий привид

Щоб створити цього чарівного привида, знадобиться порожня пластикова пляшка, біла повітряна кулька (голова), шматок марлі і дріт (руки). Літаючого привида може зробити навіть дитина - інструкцію можете знайти тут.

Літаючі свічки

Свічки під стелею, розгойдуючись від потоків повітря і відкидаючи тіні, допоможуть створювати потрібну атмосферу свята. Для їх виготовлення знадобиться картон або втулки від паперових рушників, ножиці, LED-свічки, біла фарба, кисть, силіконовий герметик (або інший відповідний матеріал для імітації стікаючого воску). Як їх зробити? Читайте в нашій статті: "Літаючі свічки своїми руками".

Гірлянда з привидів

Для цієї гірлянди знадобляться декілька кульок для пінг-понгу, маркер, марля, клей і різдвяні вогні. Зробіть маленькі отвори в кульках і вставте в них вогні гірлянди. Маркером намалюйте "особи" привидів, приклейте шматочки марлі на кулі. Коли клей висохне, у вас буде готова сім'я маленьких "привидів". Більш докладну інструкцію можна знайти тут.