Ідеї ​​новорічної ялинки з цукерок своїми руками

Ідеї ​​новорічної ялинки з цукерок своїми руками

Які ж Новорічні свята без солодощів і без цукерок?! Весь рік ми вели себе добре, тому в останній день грудня з нетерпінням чекаємо солодких страв, щоб рік прийдешній був таким же солодким, як і ці цукерки.

Втім, цукерки в новий рік можна використовувати не тільки в якості солодкого частування, а й в якості декору, наприклад, з них можна зробити оригінальну новорічну ялинку. До речі, новорічна ялинка з цукерок зроблена своїми руками може цілком замінити звичну лісову красуню, а після закінчення свят не потрібно думати про те, як її прибрати:) Крім того, цукеркова ялинка стане прекрасним тематичним подарунком для друзів і близьких, а факт того, що подарунок зроблений своїми руками неодмінно порадує одержувача.

У виготовленні новорічної ялинки з цукерок можна використовувати солодощі на Ваш смак: це можуть бути як шоколадні цукерки, так і льодяники. Не варто обходити увагою і м'які желатинові цукерки: з них вийде дуже оригінальна ялинка. Якщо готуєте ялинку на подарунок дорослому, можна зробити її, використовуючи пляшку шампанського!

Втім, ідей повно, залишилося тільки знайти час і реалізувати свій потенціал!

Новорічна ялинка з цукерок і мішури

Найпростіший варіант новорічної ялинки з цукерок - поєднати цукерки з новорічною мішурою. Для виготовлення такої ялинки Вам знадобляться цукерки, щільний аркуш паперу, клей або скотч, мішура.

Золота новорічна ялинка з цукерок

Новорічна ялинка - чарівна, і не обов'язково повинна бути зеленою. Хоча в зимову пору року будь-яке дерево у зеленому вбранні виглядає чарівно! Але ми будемо створювати свої чари - золоту ялинку. Для цього нам знадобиться: цукерки в золотій обгортці, щільний аркуш паперу, клей або скотч, намистини на нитці для прикраси.

Новорічна ялинка з льодяників Candy Cane

Не менш цікава ідея створення новорічної ялинки з цукерок льодяників у формі палички. У нас такі цукерки не прийнято асоціювати з новорічними святами, а ось в американських фільмах їх можна зустріти часто. Втім, ідея досить оригінальна, тому якщо є бажання - варто спробувати. Вам знадобиться: багато льодяників-паличок або Candy Cane, конус з пінопласту, клей або можна трохи плавити цукерки і приклеювати.