Гелеві свічки своїми руками

Гелеві свічки своїми руками

Гелеві свічки в прозорих баночках з різноманітним вмістом - це красивий елемент декору і оригінальний сувенір, особливо, якщо така свічка зроблена своїми руками. І, виявляється, що гелеву свічку зробити в домашніх умовах не так вже й складно і створення таких незвичайних творів мистецтва може стати не тільки новим хобі, а й ідеєю для бізнесу.

Як зробити гелеву свічку своїми руками

Щоб наша свічка була більш красивою, ми зробимо її в морському стилі, використовуючи черепашки, кольоровий пісок, намистинки, камінчики.

Приготуємо потрібні нам матеріали:

  • прозорі склянки;
  • свічковий гель;
  • гніт;
  • ножиці;
  • елементи декору описані вище.

Етапи роботи

1. Перш за все, ми прикрасимо наші ємності для свічок, щоб вони були готові до заливання гелю. Беремо наші елементи декору і засипаємо потроху в усі ємності. Спочатку насипаємо пісок, потім намистинки, і потім вже черепашки або камінчики.

2. Гель будемо розтоплювати на паровій бані, тому подбайте заздалегідь про потрібні речі, каструлі і ємності для гелю. Нагріваємо воду і починаємо плавити наш гель. Ми використовували три кольори гелю, для того, щоб створити різні шари свічки. Якщо Ви так само вирішите робити різними верствами, то врахуйте, що розтоплювати потрібно все по черзі!

3. Як тільки перша порція гелю розплавиться, можемо залити його в склянку. І відразу ж необхідно вставити гніт. Чекаємо, доки гель застигне.

4. Потім проробляємо те ж саме і з іншими кольорами. Коли всі три кольори будуть залиті і застигнуть, зайвий шматок гніту можна обрізати, залишивши відрізок до 1 см над рівнем свічки.

Свічки готові! Можемо насолоджуватися нашим творінням!

Як зробити гель для свічки?

Гель для свічки можна купити в магазині, але якщо Ви любите робити все своїми руками, то ми Вам допоможемо! Для гелю нам будуть потрібні наступні інгредієнти:

  • желатин;
  • гліцерин;
  • вода;
  • танін.

Все можна купити в найближчій аптеці, а желатин в магазині. Головне в цій справі - чітко дотримуватися пропорції. Пропорція інгредієнтів така:
1. Вода - 36%
2. Танін - 3%
3. Гліцерин - 53%
4. Желатин - 8%

Приступимо!

Крок №1. У теплу воду додаємо желатин і 2/3 частини гліцерину.
Крок №2. Нагріваємо отриману суміш на водяній бані. Повинна вийти єдинородна маса. До кипіння не доводити!
Крок №3. В іншу ємність виливаємо залишок гліцерину і танін. Ретельно перемішуємо і додаємо в основну масу.
Крок №4. Маса готова! Можемо заливати в форму і отримаємо гарну свічку!