8 лайфхаків, щоб колготки не рвалися

8 лайфхаків, щоб колготки не рвалися

Капронові колготки - красивий, витончений і жіночний елемент одягу. Але з ними не оберешся і проблем: постійно то зачіпка, то стрілка. Доводиться купувати нові, витрачати гроші знову і знову - або й і зовсім відмовитися від колготок.

Але є декілька хитрощів, як зробити так, щоб капронки не рвалися.

Свій розмір

Найчастіше колготки рвуться або через те, що підібрані не за розміром, або тому, що не за розміром підібране взуття. На жаль, жодні колготки, які на тебе малі НЕ будуть цілими, як і колготки, на які ти одягаєш тісне взуття.

Педикюр

Зачіпки, які згодом провокують стрілки, часто виникають через сухість п'ят і задирок. Протирай п'яти пемзою, а ступні змащуй на ніч живильним кремом.

Жорсткий шов

Під взуттям колготки часто протираються на пальцях і п'ятах. Тому давно вже придумали колготки з більш жорстким швом або матеріалом на цих місцях. Під взуттям ніякої різниці не видно.

Короткі нігті

Також колготки часто рвуться через нігті. І на ногах, і на руках. На жаль, якщо хочеш носити спідницю не тільки в спеку - доведеться підпилювати нігті на ногах і руках постійно.

Ціна

Іноді ми робимо вибір на користь низької ціни: з сучасними технологіями виробництва недорогі колготки виглядають на ногах майже так само, як дорогі. Але дорогі стільки коштують тому, що зроблені з більш якісної тканини. І там, де дешеві колготки потрібно докуповувати кілька разів, дорогі ти будеш носити довго.

Шок-заморозка

Багато радять заморозити колготки, залишивши їх на добу в морозилці. Після дати відтанути при кімнатній температурі і носити чи не вічно. Все так, але це діє тільки якщо тканина складається з нейлону - саме його структура зміцнюється при мінусовій температурі.

Правильно надягати

Одягати колготки потрібно від ступні, зібравши їх гармошкою і поступово підтягуючи вгору. Це збереже структуру тканини, не дасть їй розтягнутися і ослабнути перед стрілками.

Ручне прання

Також структура тканини буде целішою, якщо колготки ти будеш прати вручну. Невелика ціна за відсутність стрілок і затягувань, чи не так?