10 ідей новорічних прикрас для саду та заміського будинку

10 ідей новорічних прикрас для саду та заміського будинку

Новий рік вже скоро, настав час задуматися про прикрасу саду та заміського будинку до свята. Без ялинки та куль нам не обійтися, але до традиційних елементів декору можна додати кілька нових. Ми пропонуємо Вам добірку фотоідей - які прикраси можна власноруч зробити до новорічних свят. Дивіться та спробуйте повторити!

Чому кульами прикрашають лише новорічні ялинки? Традиційне ялинкове вбрання зі скляних куль, блискучих шишок та мішури чудово підійде й іншим мешканцям зимового саду! Повісьте кілька куль на гілки дерев, киньте трохи мішури на сплячі кущі, а ганок прикрасьте гірляндою, що світиться - Ви відчуєте як приходить казковий новорічний настрій. Свята вже скоро і до них час готуватися!

Створити казковий настрій у Вашому саду допоможуть такі чарівні кошики, наповнені паперовими або пластиковими зірками та прикрашені світлодіодами. Підвісні горщики, в яких навесні та влітку ростуть петунії або інші ампельні рослини, можна перетворити схожим чином. Просто прикрасьте їх світлодіодною гірляндою, а всередину покладіть об'ємні зірки чи сніжинки. Трохи снігу та бурульок додадуть зимового чаклунства.

Дід Мороз із шин

Дерев'яні сніговики

Віночок на вхідні двері

Декілька Дідів Морозів

А в цій композиції немає жодної речі, яку потрібно спеціально купувати...

У всіх повинні бути такі пінгвіни!

Самий незвичайний і стильний варіант новорічного декору – це вибілені шишки.

Відбілювати краще соснові шишки. Для цього їх треба занурити в банку, залити звичайною "Білизною" і витримати п'ять годин, після чого добре промити і висушити в духовці за мінімальної температури. Коли шишки висохнуть, вони будуть набагато світлішими, ніж здадуться відразу після вилучення з банки.

Щоб створити таку чудову композицію, тобі знадобиться гарний запас шишок, основа під різдвяний вінок, різні фігурки з пінопласту, зручне кашпо, електрична гірлянда та близько 6 годин вільного часу.