Як зробити так, щоб Новорічна ялинка простояла максимально довго

Як зробити так, щоб Новорічна ялинка простояла максимально довго

До Нового року залишилося зовсім небагато часу, і скоро на численних ялинкових базарах з'являться перші святкові ялинки. Слід розуміти, що ялинки заготовляють ще в листопаді, максимум на початку грудня, тому вже після Нового року лісові красуні починають втрачати перші голки, а так хочеться, щоб вони простояли якомога довше.

У нашій статті ми розповімо, як зробити так, щоб ваша Новорічна ялинка простояла як можна довше, продовжуючи тим самим святковий настрій.

Вибір свіжого дерева

Починати підготовку ялинки варто ще з моменту її вибору. Вивчіть її хвою, вона повинна бути пружною і насиченого зеленого кольору, злегка пожовклі голки можуть говорити про те, що дерево було зрубано дуже давно і навряд чи вона простоїть довго. Також можна з легким зусиллям стиснути гілочку і провести по ній рукою, якщо в долоні не залишиться голок значить дерево свіже.

Акліматизація в будинку

Принісши ялинку додому не слід відразу ж приступати до її встановлення, від різкого перепаду температур, навіть свіже дерево може відразу "посипатися", йому необхідно якийсь час на акліматизацію. Дайте їй кілька днів відстоятися на балконі і "напитися" води або спеціального розчину для підгодівлі, попередньо оголивши ствол від кори на 10-15 сантиметрів.

Підживлення зрубаного дерева

Існує кілька рецептів підгодівлі зрубаних дерев, про які ми поговоримо далі. Перший і найочевидніший - це купити спеціальну розчинну підгодівлю для зрізаних квітів. Придбати її не складе особливих проблем, оскільки вони є в продажу в більшості квіткових магазинів і ларьків.

Або:

  1. Розчинити в воді кілька таблеток аспірину, додати дрібку солі і столову ложку цукру. Цукор і сіль послужать підгодівлею для дерева, а аспірин - знезаразить воду.
  2. Розчиніть в одному літрі води таблетку аспірину і 4 чайних ложки цукру, змішайте отриманий розчин в ємкості з піском, в яку буде встановлена ​​ялина.
  3. Розчиніть в ємності з водою 1/2чайної ложки лимонної кислоти і столову ложку желатину. Встановіть в отриманий розчин ваше новорічне дерево.

Установка дерева

Після того, як зрізане дерево отримало належне харчування, слід подбати про його правильне встановлення. Якщо для установки ви використовуєте звичайну хрестовину, слід обмотати стовбур дерева ганчіркою, яку періодично змочувати водою, але важливо розуміти, що варіант установки в ємність з водою або відро з піском набагато кращий.

Догляд за ялинкою

Чи не розміщується ялинка біля батареї або опалювальних приладів, постарайтеся її розмістити в найхолоднішому місці в квартирі або будинку і якщо декор ялинки дозволяє, наприклад, на ній немає електричних прикрас, обприскуйте її водою з пульверизатора.