Простий дерев'яний світильник своїми руками

Простий дерев'яний світильник своїми руками

Нічого так не додає затишку в ваш інтер'єр, як предмети з дерева: столи, тумбочки, ліжка або приємні, що радують око,  вироби, картини та інші дрібниці. А ви думали коли-небудь, як стильно і по-домашньому виглядатимуть світильники з дерева?

Майстер-клас: Стельовий світильник з дерева

З чого складається геометрія приміщення? З розташування стін, меблів, тюлів, картин... Додайте більше стилю в вашу кімнату, додавши в неї геометрію люстри! Такий стильний світильник з дерев'яних рейок не складний у виготовленні але виглядає дуже ефектно.

Матеріали і інструменти

  •     18 дерев'яних рейок (стовпчиків);
  •     будівельний степлер зі скобами;
  •     металевий підвіс для люстри;
  •     фарба по металу;
  •     лобзик;
  •     лінійка;
  •     олівець.

Процес монтажу

Крок 1: Підготуємо каркас люстри - дерев'яні стовпчики. Вони будуть натурального кольору.

  1.     Спочатку розпиляємо 4 однакових високих стовпчика - по висоті люстри.
  2.     Потім зробимо ще 8 - для поперечних вставок.


Крок 2: Виготовляємо каркас люстри.

    Робимо першу рамку. Беремо 2 довгі напрямні, кладемо їх паралельно одна одній, 2 короткі - поперек між ними і скріплюємо у всіх кутах будівельним степлером.
    Так само застосовуємо другу пару довгих рейок. Вийшло 2 рамки. Тим же степлером з'єднуємо їх іншими поперечними рейками. Виходить своєрідний куб.

Додамо в каркас дизайнерську нотку - через кожну зі сторін куба прокладемо ще по одній діагональній рейці. Для цього відріжемо один куточок рейки під 45 градусів і докладемо до однієї зі сторін для примірки.

Крок 3:

    Відзначимо олівцем і відпиляємо лобзиком.
    Прикріпимо діагональ будівельним степлером, як показано на фото.
    Те ж саме проробимо для інших сторін.

Крок 4: Кріплення

Модель цієї люстри немає плафону, тому беремо готову заготовку для лампи - оригінальний підвіс для світильника. Пофарбуємо його в улюблений колір і залишимо на просушку.

Крок 5:

Поки сохне фарба, виконаємо отвір в каркасі для закріплення його на заводському підвісі. Отвір по діаметру повинен бути не набагато більший за діаметр труби, щоб лампа не провалювалася.

Але в будь-якому випадку з внутрішньої сторони потрібно закрутити шайбу або фірмовий обмежувач.

    Коли підвіс висох, закріплюємо його на стелі, потім надягаємо каркас-лампу, закручуємо обмежувач і вкручуємо лампочку.

Подивившись на цю люстру, ви зрозумієте, що ви не знайшли б її ні в одному магазині. Вона стане улюбленою прикрасою навіть найпростішої і маленької кімнатки і обов'язково буде майстерним доповненням вашого домашнього інтер'єру.

Переваги цього виробу в тому, що дерево легко піддається обробці, воно безпечне, адже всі струмопровідні частини заховані в ізольовані корпусі, а виготовлені своїми руками люстри ви зможете вписати в будь-який інтер'єр!