6 цікавих ідей на Хеллоуїн своїми руками (опис та фото)

6 цікавих ідей на Хеллоуїн своїми руками (опис та фото)

Знамените свято Хеллоуїн вже зовсім скоро настане в Україні. А це може означати те, що шанувальники таких свят повинні до цього підготуватися. І зробити це, звичайно ж, варто заздалегідь. Досить часто, виготовляються в цьому випадку прикраси на Хеллоуїн своїми руками. Варто відзначити те, що це заняття є дуже захоплюючим. Загалом, прочитайте цю статтю для того, щоб надихнутися новими ідеями і зробити свій будинок або квартиру чарівними.

Традиційними символами Хеллоуїна є багато предметів,  одним з яких є кажани. Таких мишей можна зробити і самостійно. Для цієї справи візьміть:

 1. Двосторонній скотч і ножиці,
 2. Папір чорного кольору,
 3. Олівець або принтер.

Хід роботи:

 • Шаблон мишки можна роздрукувати з комп'ютера, а ще його можна намалювати від руки. Потім даний шаблон прикладається до чорному паперу і знову обводиться олівцем.
 • Далі, ножицями вирізаються мишки.
 • Тепер до фігуркам мишок прикріплюють нитку. В такому випадку мишок можна підвісити до люстри або до стелі. Також їх можна прикріпити за допомогою скотча до стін.

Як бачите, такими фігурками можна прикрасити своє житло не тільки всередині, а й зовні.

Темний силует або темний привид

Як виготовити прикраси на Хеллоуїн з паперу? І варто сказати про те, що дане питання не є особливо складним, якщо у вас є які-небудь пізнання в цій сфері. Якщо у вашому будинку є сходи, то на них у вас вийде створити ефект примари, яка буде застигшою. Виглядає це не реально круто. Для виготовлення цього елемента вам варто використовувати:

 1. Двосторонній скотч і ножиці,
 2. Олівець простий
 3. І папір чорного кольору.

Хід роботи:

 • Спочатку варто взяти аркуші паперу чорного кольору. І на кожному такому листі варто промальовувати окремі елементи даної зловісної фігури.
 • Тепер елементи вирізаються за допомогою ножиць і приклеюються до торцевих частин ступенів.
 • На замітку! Використовуйте шаблони при малюванні голови примари. В цьому випадку вона вийде у вас рівною.

Мумії зі склепу

Вище для читачів сайту були представлені досить цікаві вироби, але вони є не складними. Зараз приступимо до опису більш складних елементів, які дозволять вам створити цікаву жахливу атмосферу в домі. Для виробів варто використовувати:

 1. Міцний чай,
 2. Бинти,
 3. Манекени, які мають зріст людини.

Хід роботи:

 • Отже, перш за все готуємо міцний чай.
 • Потім в цьому чаї замочуємо всі бинти.
 • Тепер бинти повинні висохнути. Після чого можна приступити до обмотування манекенів даними бинтами. Можна залишити кінці бинтів, які будуть звисаючими.

Готові манекени можна встановити біля стіни або укласти біля неї. До речі, це відмінний варіант для прикраси магазину одягу.

Зомбі в землі

В рамках даної статті ми говоримо про те, як зробити прикраси на Хеллоуїн. Але крім прикраси для дому тут ви знайдете елементи, які будуть використані в якості прикраси двору. Для наступного елемента прикраси варто використовувати:

 1. Пісок і нитки,
 2. Будь-які старі штани.

Хід роботи:

 • Отже, перш за все за допомогою ниток кожна брючина зашивається. Робиться це в нижній частині.
 • Потім штани наповнюють піском. Також штани зашиваються в верхній частині.
 • На ноги, які вийшли надягають шкарпетки.
 • Потім готову саморобку можна встановити на газоні верх ногами.

Садова тачка і кістки

Якщо ви запланували святкування Хеллоуїна на свіжому повітрі у дворі заміського будинку, то крім самого житла рекомендується прикрасити також і двір. Щоб зробити наступний аксесуар буде потрібно:

 1. Кістки з пластмаси,
 2. Садову тачку,
 3. Пісок або землю для її наповнення.

Хід роботи:

 • Пластмасові кістки варто купити заздалегідь зробити це можна в магазині для розіграшів.
 • Садова тачка наповнюється до верху піском або землею.
 • Після чого в пісок або землю в хаотичному порядку розсипають кістки.

Сліди в будинку

Зробити інтер'єр свого будинку невпізнанним просто. Вам варто лише виготовити спеціальні сліди і розклеїти їх. Тут в виготовленні виробу ви повинні використовувати:
Двосторонній скотч і папір чорного кольору.

Хід роботи:

 • На принтері варто роздрукувати відбитки.
 • Потім сліди вирізаються і їх розклеюють по всьому будинку і навіть по меблях.

Як бачите, декор на Хеллоуїн, створений своїми руками і прикраса кімнати в гіпнотичному стилі може бути різноманітним. І тут ви можете скористатися тією ідеєю, яка вам найбільше подобається. Загалом, вибирайте все що вам підходить і отримуйте від своїх гостей суцільні компліменти і захоплені погляди.